manuel fernandes - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Galatasaray'ın Dikkatine

Herifler küçülmeye gidiyor aydin Yılmaz+çağlar+batdal+ Sercan+3 milyon Euro verelim gelsin bize.. Kazığı da patlatmış oluruz

Cevap: # Manuel Fernandes

----------Melo---------

------Selcuk-Fernandes--

-------------------------

Ambramat-----------Tore

-----------Drogba-------

CANDIR CAN !!!!!!!!!!!!

Fernandes'i sistem değişikliği gerektirdiği sebebiyle istememeyi anlayabilirim, fakat Culio gibi vasatın da altında bir topçu ile karşılaştırmak futbol basiretsizliğinin tavan yaptığının göstergesidir. Fernandes; Selçuk'la birlikte bu ligin en baba orta saha oyuncularındandır. Gelmesi sistemi değiştirebilir, birşey diyemem. Fakat Fernandes ile beraber sağlam bir forvet ve kanat transferleri yapılırsa -ki yapılacağı aşikar- arkanıza yaslanıp maç izleyebilirsiniz rahat rahat. Gelmemesi çok büyük bi eksiklik değil fakat gelirse çok büyük fayda sağlar. Önemli oplan kısmı da bu zaten.

melonun bile bonservisinin alınması konusunda süphelerimiz varken fernandes nerden çıktı anlamıyorum. bu adam istediği kadar iyi oyuncu olsun disiplin denen birşey yok canı istediği zaman takımın 10 kişi bırakır bilerek kırmızı görür falan gerek yok

melonun bile bonservisinin alınması konusunda süphelerimiz varken fernandes nerden çıktı anlamıyorum. bu adam istediği kadar iyi oyuncu olsun disiplin denen birşey yok canı istediği zaman takımın 10 kişi bırakır bilerek kırmızı görür falan gerek yok

Terim'le biraz zor olur o.

bu adam istekli gelmeye şampiyonlar liginde oynamak istiyor gelirse iş yapar ama melo gitmezse tabi melo fernandes selçuk hiçte fena olmaz oynamazsa yedekete enginimiz var ne dert ettiniz ya adam çok iyi top saklıyo kolay kolay vermiyo topu bunlarıda düşünün

beşiktaş fernandesi satıcak ama ezeli rakiplerine satıcağını sanmıyorum %10 bile değil o ihtimal.

Manuel Fernandes istikrarlı bir futbolcu değil. Maç seçiyor, kafasına göre takılıyor. Problemli bir futbolcu. Özel hayatı v.s. Konsantrasyon problemi de yaşıyor kuvvetle muhtemel. Bu böyle uzun uzadıya gider...

Şayet bunlar olmasa, senede oynadığı 40 maçın 5'indeki çektiği resitali 25-30 maça çıkarabilse, kısaca istikrarlı olsa bu Fernandes Barcelona'da da oynar Real Madrid'te de ! Çok net söylüyorum çok potansiyelli bir futbolcu iyi bir Fernandes'in piyasa değeri 20 milyon euro'dan başlar. Ama şu Fernandes'e 10 milyon euro veren çıkar mı tartışılır!

Forumda Melo ile Fernandes karşılaştırması ile alakalı bazı yorumlar okudum. İyi bir Fernandes'i Melo ile karşılaştırmam tıpkı istikrarlı bir sezon geçiren Melo'yu bu seneki Fernandes ile karşılaştıramayacağım gibi.

65c1d.jpg

fanatik gazetesi'nin uzman bir arkadaşı kadrosuna katarak photoshop işini ilerlettiğini öğrenmemizi sağlamıştır.

ekşide baya dalga geçiyolar fanatikle :D

Üst Alt