Maradona: "Zamanında rakibim olmadığını nasıl söyleyebilirler? Bu ustalara karşı oynadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maradona: "Zamanında rakibim olmadığını nasıl söyleyebilirler? Bu ustalara karşı oynadım"

D2qqiFfXcAEThCn.jpg:large

Efsane adledilen bir futbolcuyu izledim ya formamızla.. ki bizimde efsanemiz olan.. Hala mükemmel bir his.. her jenerasyona nasip olmaz..

Efsane adledilen bir futbolcuyu izledim ya formamızla.. ki bizimde efsanemiz olan.. Hala mükemmel bir his.. her jenerasyona nasip olmaz..
Hagi felaket bir his ti içimde.
WC 94'ü seyreden birisi için Hagi Popescu ve Taffareli takımda görmek ne müthiş bir duygu.

Hele o ilk resmi Van maçı.
Berbat bir zemin, yazın 40 derecede oynadığı futbol. Azmi hırsı çabuk dönüşleri ve o sol ayağı.
Sanki dün gibi hatırlıyorum.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hagi'nin yeteneği bir yana saha içi karizması bugün ki bir çok oyuncudan çok öndeydi. Arada açar bakarım eski maçlara youtube'dan sırf bu yüzden inanılmaz bir keyif. Neymar'ı filan düşünelim kendini yerlere savuran berbat bir karakter.

Zico'yu izleyemedik tabi ama uzun videoları var merak edip bakmıştım. Bazı pasları var ki normal insan zekasının üzerinde.

Hagi'nin yeteneği bir yana saha içi karizması bugün ki bir çok oyuncudan çok öndeydi. Arada açar bakarım eski maçlara youtube'dan sırf bu yüzden inanılmaz bir keyif. Neymar'ı filan düşünelim kendini yerlere savuran berbat bir karakter.

Zico'yu izleyemedik tabi ama uzun videoları var merak edip bakmıştım. Bazı pasları var ki normal insan zekasının üzerinde.
Milli mac arasi ekibimizden uzak kalinca ben

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190325-224949_Puffin.jpg
    Screenshot_20190325-224949_Puffin.jpg
    254.6 KB · Görüntüleme: 84
Üst Alt