Marcao 20 Milyon Euro, Kerem İçin İse 15 milyon Euro Alt Limit Belirlendi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao 20 Milyon Euro, Kerem İçin İse 15 milyon Euro Alt Limit Belirlendi

Marcao ve Kerem Aktürkoğlu için alt limit belli oldu​

Ara transfer döneminde kadroya takviye yapmayı planlayan Galatasaray, bonservis beklentisi olan Marcao ve Kerem Aktürkoğlu için alt limit belirledi.
Galatasaray'da gözler devre arasında yapılacak takviyelere çevrilmiş durumda. Ancak bunun yanı sıra oyuncu satışı da sarı-kırmızılıların gündeminde bulunuyor.

Galatasaray kaç transfer yapacak?​

Galatasaray'da devre arasında yapılması düşünülen 5 transfer için kaynak aranıyor. Bir taraftan futbolcuların alacaklarını sıfırlamaya çalışan yönetim diğer taraftan da yapılacak takviyeler için planları masaya yatırdı. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, 5 transfer için oyuncu satışı zorunlu olarak görülüyor.

Marcao ve Kerem Aktürkoğlu için istenen bonservis bedeli ne kadar?​

Habere göre yüksek bonservis getirmesi beklenen Marcao veya Kerem Aktürkoğlu'ndan birinin satılması ön planda. Buna göre Marcao için 20 milyon Euro, Kerem için ise 15 milyon Euro alt limit olarak belirlendi.

Alt limit belirlemek kadar saçma bir şey yok benim gözümde. Birden çok teklif gelecektir elbet, alt limit belirlersen zaten alt limite satarsın adamlar üstüne nasıl çıksın sen bu fiyata satıyorum dersen. Mantıksız bir şey. Haberi yapan öylesine yazmış geçmiştir, koca kulübün gidip de böyle saçma bir şey yapacağına inanmıyorum.

Üst Alt