Marcao: "Evet, hatalıydım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao: "Evet, hatalıydım"

Galatasaray’ın BB Erzurumspor ile 1-1 berabere kaldığı maçta yenen golde hatası olan Brezilyalı stoper Marcao açıklamalarda bulundu.

Marcao’dan itiraf gibi açıklama: Evet hatalıydım

Şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyleyen Marcao, “Gol pozisyonunda hatalıydım, belki başka türlü girmem gerekiyordu ama biz Galatasaray’ız. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Galatasaray sonuna kadar mücadele eder, bu yüzden Galatasaray’dır” ifadelerini kullandı.

Sözcü

İki hata UEFA gitti.
Bir hata şampiyonluk gitti.
Bir de Türkiye kupasını götür üçlüyü tamamla tam olsun.

Hay seni bu takıma getirene. Ozan kalsaymış keşke.

Hacı sende iyisin hoşsun maçın genelinde performansın iyi oluyor ama sürekli olmayacak yerdelerde hata yapıp gol yediriyorsun. Saatli bomba gibi bir şeysin. Neyseki yaşı genç düzeltebilir, nasip kısmet.

belki oynadığı en soğuk futbol maçı havasıydı.
kumaşı gerçekten iyi, hata yapıyor yaptı da o zan da bizi ŞLden elettirdi. serdar denen habeş maymunu asıl şampiyonluğu veren mahlukattır. her maç iç sahada penaltı yaptırmıştı it oğlu it

Portekiz liginin sonuncusunun stoperi işte. Git şimdi Instagramda karı kız beğen. Valla o kadar sinirliyim ki karşıma çıksa suratına bir tane geçiririm.
bu kafa neyin kafası. iyi oyuncuyu bulup çıkarırsan amatör kümeden de çıkarırsın. hata yaptığında amatör küme topçusu mu diyecez. kaldıki her oyuncu real de barçada mı yetişiyor. hepsinin geçmişine bak, milan baros gibi gol ilahk banik ostrava diye bi takımdan keşfedildi. bu kafayı bırakın artık. oynadığı takımın önemi yok, önemli olan kendi potansiyeli oyuncunun

Cok konusma ortasahadan kendi kendine posisyon yarattin adamlara hic yoktan. Orda neden bir stoper gidip hava topuna mudahale etmeye kalkar ben anlamadim. Birak alsin topu sen zaten onun onundesin seni gecene kadar Luyindama sana yardima gelecek. Buyuk bir hata yapti.

Son düzenleme:
bu kafa neyin kafası. iyi oyuncuyu bulup çıkarırsan amatör kümeden de çıkarırsın. hata yaptığında amatör küme topçusu mu diyecez. kaldıki her oyuncu real de barçada mı yetişiyor. hepsinin geçmişine bak, milan baros gibi gol ilahk banik ostrava diye bi takımdan keşfedildi. bu kafayı bırakın artık. oynadığı takımın önemi yok, önemli olan kendi potansiyeli oyuncunun

Hocam ben her oyuncuya sabırlıyımdır.

Trabzonspor 1
Benfica maçları 2
Erzurumspor 3

Artık tepki vermek için daha neyi bekleyeyim? Türkiye kupasından da eletmesini mi?

sayısını azaltabilirse ne ala ama bu sıklıkla hata yapması iyi değil elbette.

fakat ben pozitif taraftan bakmayı tercih ediyorum ve 22 yaşındaki bir oyuncunun oynamaya devam ettikçe bu hataları azaltacağına inanıyorum. sıradan bir herif olsa direkt olarak vazgeçmekten yana olurdum ama gerçekten değerini yükseltme potansiyeli var. tek bir iyi sezon bile onu ciddi paralara göndermemizi sağlayabilir.

Üst Alt