Marcao: "PSV'ye karşı akıllı oynamamız gerekiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao: "PSV'ye karşı akıllı oynamamız gerekiyor"

1625839972454.png

Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

Sarı-kırmızılıların Brezilyalı oyuncusu Marcao antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Marcao: "Çok zor bir maç bizi bekliyor. PSV güçlü bir takım. Biz de güçlü bir takımız, en iyi şekilde hazırlanıyoruz. 2 maç oynayacağız, akıllı oynamamız gerekiyor.

Marcao: "Sezonu erken açmamız bir avantaj. Zaten yeteri kadar dinlendik. Rakiplerimizden önce sezonu açmamızın, onlardan daha iyi form tutmamızı sağlayacağını düşünüyorum. Bir problem olmaz."

Valla futbolcularla gerekmedigi surece roportaj yapilmamali. Onca senedir hep ayni seyleri söylüyorlar (ki başka ne denmeli, ordada haklilar).

Iyi hazırlandık/hazirlaniyoruz/akilli oynamamiz lazim/rakip guclu kuvvetli falan filan işte.

Takımın durumu ve gelecegi hakkindaki bilgiler icin sadece tdirektor ve baskanin konuşmalarını dinliyorum artik. Birsey kaybettigimide sanmiyorum

Marcao: "Sezonu erken açmamız bir avantaj. Zaten yeteri kadar dinlendik. Rakiplerimizden önce sezonu açmamızın, onlardan daha iyi form tutmamızı sağlayacağını düşünüyorum. Bir problem olmaz."

KRAL

Valla futbolcularla gerekmedigi surece roportaj yapilmamali. Onca senedir hep ayni seyleri söylüyorlar (ki başka ne denmeli, ordada haklilar).

Iyi hazırlandık/hazirlaniyoruz/akilli oynamamiz lazim/rakip guclu kuvvetli falan filan işte.

Takımın durumu ve gelecegi hakkindaki bilgiler icin sadece tdirektor ve baskanin konuşmalarını dinliyorum artik. Birsey kaybettigimide sanmiyorum
Biktigim en büyük klişe " önümüzdeki maçlara bakacağız "

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biraz şu Fifa da olan Kariyer Modu var ya, o aklıma geliyor. Yok iyi hazırlandık falan filan.

Önce form tutarsın da sonunu nası getirirsin o önemli. Gene de sonu iyi bitiren biz için başta psikolojik önde götürmek avantaj olacaktır.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt