Marcão Resmen Galatasaray'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcão Resmen Galatasaray'da

Bu arada lafımın arkasında olup üstüne ben her transferde rakamları eleştiririm. Örnek vereyim.

Emre Akbaba geldi, maaş da bonservis de çok yazmıştım, o dönem herkes normal falan yazdı Belhanda üzerinden maliyet analizi yapıp. Son sene sözleşmesi olan adama gidip 4 m euro bonservis 1.75 maaş verdik, aptallıktı.

Falcao'nun adı geçti kesinlikle gelmesin dedim yav adamın alacağı para belli, 2014 sonrası da eskisiyle alakası yok, herkes Falcao da Falcao dedi sonuç ortada.

Cica mevzusu geçiyordu gidip de mayısta sözleşmesi bitip haziranda uzatan adama 6.5 vermeyiz dedim, Stanciu için bile fazla diyorduk bu paraya

Nelsson'u çok severim ama stopere 7 verecek takım değildik, vermemişizdir falan demiştim açıklanmadan önce.

Barış Alperle Berkan'ı en çok isteyenlerdendim, Barış'a 4-5 milyon TL verilmeli yazmıştım konusunda durur, Berkan için de ödediğimiz para net fazlaydı işte Sassuolo teklif falan ayağı çekildi, bu arada her ikisinin de zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum ben hala.

Morutan için 3-5e verirlerse alalım demiştim, bence önemli bir yetenek ama çokça konuştuğumuz gibi Romanya'da futbol oynanmıyor, yetenekler kayboluyor, alt yapıları eksik. vs vs uzar liste.

Kısacası laf atmadığım transfer yok mesela kime laf atmadım, Okan Koçuk, Taylan, Kerem falan hem bedavaydı üstüne de çok az maaş verdik, istesen de zarar ettirmez bu adamlar sana. Boey de öyle mesela, forumun aksine çok beğenmem ama ideal bir transferdi.

Mariano - Maehle örneğini hep veririm aynı zamanda transfer olan iki oyuncu, bizim maliyetimiz 12 milyon euro, Genk'in ise 2.5 m euro, biz beleşe yolladık, Genk 15 m euroya yolladı. Aradaki maliyet farkı 25 m euro yani ŞL parası.

Luyindama bile sakatlanmasa doğru transferdi maaşından dolayı ama sakatlık ve sonrasında Terim sayesinde yedik adamı.

He tabii ki bu tip adamları Paulinho gibi Berghuis gibi kaliteli ve karakterli yabancılarla destekleyeceksin Feghouli gibi götü başı ağrıyanlarla değil, takımdaki en büyük sorun liderimiz yok, karakter koyan topçumuz bir PvA var, yaşadığımız tüm sorunlar da buna dayanıyor. Belli bölgelerde tecrübeli ve direkt adamlar olmalı.

Son düzenleme:
Üst Alt