Marcao ve Luyindama'ya Senelik 1.5 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao ve Luyindama'ya Senelik 1.5 Milyon Euro!

son zamanlarda performans olarak sıkıntı yaşamış olsak da ikisi de ligimiz için çok iyi stoperler. 1.5 milyon da gayet makul bir ücret.

elde satışıyla para edebilecek birkaç adamdan ikisi bunlar. adamlara bu ücreti vermezsen önümüzdeki sene bedavaya kaçarlardı. imza parası ile birlikte çok daha iyi paralar kazanarak en kötü ihtimal fenere giderlerdi. 1.5 da uygun. neymiş neden 1.2 değilmiş. 1.2 olsa neden 1 değil diye eleştirirdiniz. aldıkları ücret ve verdikleri katkı olarak gayet ideal 1.5m

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

27 milyon euroya Arsenal'e giden Gabriel 1.8 milyon paund alıyor.

Biz maaşı hep net konuşuyoruz, şu maaş brüt 2.5 milyon euroya geliyor, o da çok fazla.

Şimdi alacak takımın en az 3 milyon eurodan fazla maaş vermesi lazım, Avrupa'da neredeyse hiç iş yapmamış adama bu maaşı vermeleri için bonservisten kısmaları gerekiyor.

Avrupa ile kıyaslarsan haklısın ama ben TR standartlarına göre yazdım ve bence Marcao satılmamalı. Satma stratejisi Luyindama için olmalı, o tarz oyuncu çok kolay bulursun. Ama Marcao ender bulunan bir tür. Sol ayaklı oyun kurabilen savaşçı bir stoper. Pozisyon hataları zaman zaman oluyor ama satılırsa bir daha zor bulursun böylesini. Kulübün yaşaması için satmak zorunda olduğu bir gerçek ama biz büyük kulüpsek hedeflerimiz varsa tüm oyuncuları satma stratejisi üzerine planlamamalıyız. Büyük kulüpler iyi kalecilerini iyi santraforlarını ve zor bulunan kilit oyuncularını satmaz.

Avrupa ile kıyaslarsan haklısın ama ben TR standartlarına göre yazdım ve bence Marcao satılmamalı. Satma stratejisi Luyindama için olmalı, o tarz oyuncu çok kolay bulursun. Ama Marcao ender bulunan bir tür. Sol ayaklı oyun kurabilen savaşçı bir stoper. Pozisyon hataları zaman zaman oluyor ama satılırsa bir daha zor bulursun böylesini. Kulübün yaşaması için satmak zorunda olduğu bir gerçek ama biz büyük kulüpsek hedeflerimiz varsa tüm oyuncuları satma stratejisi üzerine planlamamalıyız. Büyük kulüpler iyi kalecilerini iyi santraforlarını ve zor bulunan kilit oyuncularını satmaz.

Türkiye ligi bir çukur ve bu çukur çile oluyor oyunculara. Gitmezlerse geriye gitmeleri de çok olası üstüne çift hane teklif edilen hiç bir oyuncuyu satmama lüksümüz yok bizim.

Neyse 3-4 sene sonra euro 15, harcama limiti de 300 milyon TL olduğunda o zaman herkes benim bugün neden tepki verdiğimi anlayacak. O zaman da kesin kim yaptı bu sözleşmeler denilecek.

Zamanında Feg, Fernando, Belhanda, Falcao için de o adamlar o paraya gelir denildi, gelinen noktadaki durumu gördük.

Benim için bugün Marcaoya verilen 1.5la o dönem Belhanda'ya verilen 3ün çok farkı yok. Üstüne vergi %15ti %40 oldu.

Stopere bu maaşı verirsen orta saha daha fazla ister, forvet daha da fazla ister. Yazın da Mohamed 2 milyon euro maaş ister böyle devam edersek.

GSC: 1.5 mil çoooğ para lan yazıklar olsun rezil yönetim.

Ayrıca GSC: Lan anlamadım yine mi oyuncu kaptırdık!? Yönetim istifa!

PoshScornfulGroundbeetle-size_restricted.gif

Bu maaşlar normal şimdi bakın oyuncular açısından düşünün aynı kontratı önersen ve kabul etmeyip 1 yıl kontratımız kalmış Avrupa'ya gidiyoruz deseler kim birşey diyebilir. Marcao'yu 15'e satacaksan 1 yıl sözleşmesi kaldığı için maksimum 6-7 Milyona satarsın yani bu çok büyük zarar demek. Bu adamları 1.5 Milyon ile tutmak gayet mantıklıdır satış için elimiz güçlenir sonuçta 4 M € vermiyoruz iyi bir teklifte yurt dışına gitmek isteyebilirler. Asıl saçmalık Linnes gibi satamayacağın bir oyuncuya kontratı sürerken zamlı sözleşme vermektir bu durumun onunla alakası yok bence. Kontratı bitmek üzere olan iki tane 10 M € civarında piyasa değeri olan oyuncudan bahsediyoruz.

gotlerinizin magmasini mining yapark o paralari sozlesme boyu odeme planiniz vardir umarim yusuf, abdurrahim, mcengiz bey

Üst Alt