Marcao ve Saracchi‘nin Sakatlıkları Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En son ne zaman oynatmamaya çıktık reis

Geçen yıl mı ne bir Kayseri deplasmanı vardı. 3'lü çıktığımız maçta Taşdemir sol ön başlamıştı. 3-0'la 40 maç mı ne sonra güle oynaya deplasman kazanmıştık. Sonra İnönü'ye de aynı sistemle çıkıp bütün maçı üstün oynamış, Cüneyt Çakır bitinin aptalca penaltısıyla 1-0 mağlup olmuştuk. Aynı sistem geçen yıl bizi hiç yoktan Arena'da PSG ve Real'e karşı rezil rüsva sonuçlardan kurtarmıştı. Her denediğimizde verim aldığımız ama hocanın taktik ezberleri yüzünden bir türlü yeniden düşünmediğimiz bir taktik. Saracchi yokken şu takımın Bayramlı, Taşdemirli, sağda da Omar gibi düz adam varken sol bek Linnesli oynadığı 4'lü savunmalar resmen bile isteye intihar.

Pardon, Gomis hırtosunun gitmediği Kayseri deplasmanıymış. Onyekuru-Sinan santrafor hattıyla gol olup yağmışız. Taşdemir de yokmuş Ömer oynamış sol açık.

Sakatları çıkarsak en iyi kadronun bu olduğu konusunda hem fikiriz sanırım. Etebo biraz dinlensin. Ben pek bir faydasını göremedim bu zamana kadar Etebo'nun. Onun dışında Arda ilk 11'i zorlar. Emre Akbaba 2. yarı son 15-20 dakika falan oyuna girer. Marcao ve Saracchi'nin olmaması handikap ama Falcao, Belhanda ve Feghouli gününde olursa Sivas'ta kazanma ihtimalimiz var. Babel'den bir süpriz daha bekliyorum. 1 gol, 1 asist gibi. Aynı kadro Babel'i öne atarak 4-4-2'ye de dönebilir.

Okan
Omar Marcao Donk Linnes
Taylan
Feghouli Belhanda Emre K. Babel
Falcao

Geçen yıl mı ne bir Kayseri deplasmanı vardı. 3'lü çıktığımız maçta Taşdemir sol ön başlamıştı. 3-0'la 40 maç mı ne sonra güle oynaya deplasman kazanmıştık. Sonra İnönü'ye de aynı sistemle çıkıp bütün maçı üstün oynamış, Cüneyt Çakır bitinin aptalca penaltısıyla 1-0 mağlup olmuştuk. Aynı sistem geçen yıl bizi hiç yoktan Arena'da PSG ve Real'e karşı rezil rüsva sonuçlardan kurtarmıştı. Her denediğimizde verim aldığımız ama hocanın taktik ezberleri yüzünden bir türlü yeniden düşünmediğimiz bir taktik. Saracchi yokken şu takımın Bayramlı, Taşdemirli, sağda da Omar gibi düz adam varken sol bek Linnesli oynadığı 4'lü savunmalar resmen bile isteye intihar.

Pardon, Gomis hırtosunun gitmediği Kayseri deplasmanıymış. Onyekuru-Sinan santrafor hattıyla gol olup yağmışız. Taşdemir de yokmuş Ömer oynamış sol açık.

Onda Garry ve Ndiaye cezali Fernando,Eren ve Gomis sakat oldugu icin kalan saglam adamlari dizince mecburen 3lu cikiyordu.

Simdi ne o kadar sakatimiz var ne de o macta is yapan Onyekuru gibi hizli oyuncumuz. Ayrica Emin de Ozan seviyesinde degil. Bir de 3lu oynayacaksak ortada Feghouli gore daha iyi olur tipki ornek verdigin Kayseri macindaki gibi. Senin 11'de Kilinc vardi. Omar'i cok sevmiyorum ama 3'lu olacaksa o da oynar.

Tasdemir sakat yetisecegini sanmiyorum.Linnes'i solda oynamasini istemiyorsan en fazla Ömer olur sola.

Marcao olsa ben de 3'lu oynamaya sicak bakardim. Gecen sezon Omer'in gol attigi Antep deplasmaninda da 3'lu cikmistik. Sadece Marcao yokken stopere 1 adam daha koyup ilerde eksilmek kafama yatmadi.

Valla oynamaya ciksak yenerler. Belki böyle kitleyip atariz bir tane. Öyle rezil durumdayiz
Biz zaten oynamaya cikmiyoruz ki oynamamaya cikiyoruz.:asd:

Saka bir yana bizim oynamaya cikmis halimiz bile temkinli.

Saracchi bu sakatlık geçmişiyle Leipzig'de oynayamaz; ama bizde de düzene girmesi lazım, Belhanda kesin yetişir de diğer 2'si genç bir ihtimal diyeyim iyi düşüneyim...

Saracci kesinlikle alınmamalı bu adam böyle.giderse 30 yaşına gelmeden vurulur akbaba gibi
3 maçta bir kicini başını tutarsa olmazki

Onda Garry ve Ndiaye cezali Fernando,Eren ve Gomis sakat oldugu icin kalan saglam adamlari dizince mecburen 3lu cikiyordu.

Simdi ne o kadar sakatimiz var ne de o macta is yapan Onyekuru gibi hizli oyuncumuz. Ayrica Emin de Ozan seviyesinde degil. Bir de 3lu oynayacaksak ortada Feghouli gore daha iyi olur tipki ornek verdigin Kayseri macindaki gibi. Senin 11'de Kilinc vardi. Omar'i cok sevmiyorum ama 3'lu olacaksa o da oynar.

Tasdemir sakat yetisecegini sanmiyorum.Linnes'i solda oynamasini istemiyorsan en fazla Ömer olur sola.

Marcao olsa ben de 3'lu oynamaya sicak bakardim. Gecen sezon Omer'in gol attigi Antep deplasmaninda da 3'lu cikmistik. Sadece Marcao yokken stopere 1 adam daha koyup ilerde eksilmek kafama yatmadi.

Biz zaten oynamaya cikmiyoruz ki oynamamaya cikiyoruz.:asd:

Saka bir yana bizim oynamaya cikmis halimiz bile temkinli.

O kadar sakat, cezalıya rağmen at gibi oynamışız maşallah, Antep maçında da çok iyiydik dediğin gibi, unutmuşum onu. Onyekuru'nun hızının çok fark yaratacağını sanmıyorum zira yanlış hatırlamıyorsam set oyununda atmıştık golleri. Feghouli orta sahada benim Kılınç'ı koyduğum yerde alakasız olur ama 3-4-1-2 gibi oynarsak Babel-Falcao'nun arkasına 10 numara gibi de verimli olur. Yine de ben ortada Kılınç'la başlayıp Feghouli'yi hamle oyuncusu olarak kullanmayı tercih ederim.

Taşdemir-Ömer arasında çok fark yok. Hatta Ömer hücum tarafında daha verimli de olabilir, ben sadece Marcao'nun yokluğuna binaen daha atlet Taşdemir'in Ömer'e göre savunmada daha iyi olacağını düşünüp yazdım. Sağ tarafta da Luyi'nin varlığıyla Omar'ın ekstradan el freni olacağını düşündüğüm için daha hücumcu Linnes'i uygun gördüm. Marcao çok önemli adam ama Saracchi bambaşka kayıp diye düşünüyorum bu takım için. O yüzden planlarımızı Marcao'nun yokluğundan ziyade Saracchi'nin yokluğuna göre yapıp el freni 6 numaradan da kurtularak her şartta 3'lü savunma çıkmamızın daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Her maç iki üç eksiğimiz olacak bu çok net. Kırmızıdır sakatlıktır hastalıktır adı neyse. İnsanlar geniş kadroları bugünler için kuruyor ve bizim gibi oynamazsa biteriz diye düşünmüyor.

Üst Alt