Marcao'dan Halil Dervişoğlu'na Tokat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'dan Halil Dervişoğlu'na Tokat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marcao'dan Halil Dervişoğlu'na Tokat

1602314715530.png

Ümit Milli Takım ile Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde özel maçta karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi. Mücadelenin ikinci yarısında ise saha tam anlamıyla karıştı. Galatasaraylı Marcao ve Brendford forması giyen Milli oyuncu Halil Dervişoğlu ikili mücadele sonrası gergin anlar yaşadı.

Marcao tokat attı!

Galatasaraylı Marcao maçın 70. dakikasında kendisine sert giren Halil Dervişoğlu'na tokat attı. Tokat sonrası iki takımın oyuncuları arasında gergin anlar yaşandı.

Tolunay Kafkas takımı sahadan çekti!

İki takım oyuncuları arasında uzun süre arbede yaşandı. Fatih Terim ve Tolunay Kafkas oyuncuları yatıştırmaya çalıştı. Bu durum sonrası 70. dakikada maç yarıda kaldı. Ümit Milli Takım teknik direktörü Tolunay Kafkas takımı sahadan çekti.

Mücadele 70. dakikaya kadar 0-0 devam ediyordu. TFF ve Galatasaray konuyla ilgili açıklama yapmadı ve resmi sitelerden maçın 0-0 sona erdiği duyuruldu.

Kimbilir kimbilir kimden akıl aldı. Galatasaray'ın en formda oyuncusuna sert gir oyunu kurmasın. Geçen yıl rize maçında buna benzer olaylar yaşanmıştı.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya arkadaş İstanbul da takım mi yok ? Neden ben takımımın kötü oyununu mükemmel Gs TV de izleyemiyorum .Neden ben 10 numara bedevinin ilk 11 de çıkıp yaptığı şovu izleyemiyorum.Bu klüp yonetilemiyor bu takım calistirilmiyor mu ?

YÖNETİM İSTİFA !

Yüzümüzü daha ne kadar düşüreceksiniz lan siz? ABV diyeceğim ceza almaktan korkuyorum. Bu maç neden ayarlandı? Kim onay verdi. Leş herifler, hadi oyuncu göndermeyi beceremiyorsunuz onlarca profesyonel takımı olan İstanbul'dan bir takım bulamıyor musunuz hazırlık maçı yapmak için. Yoruldum lan yoruldum, ben Galatasaray'ı her sene Avrupa Ligi'nde ya da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ederken görmek istiyorum, kirli ülke gündemine dahil olmamasını isterken kirli gündemin kendisi olmasını istemiyorum. Kim haklı kim haksız ya da yalan mı gerçek mi bu haber bilmiyorum. Yüzümüzü düşürmeyin lan artık! İte köpeğe rezil etmeyin bizi artık.

YÖNETİM İSTİFA !

Yüzümüzü daha ne kadar düşüreceksiniz lan siz? ABV diyeceğim ceza almaktan korkuyorum. Bu maç neden ayarlandı? Kim onay verdi. Leş herifler, hadi oyuncu göndermeyi beceremiyorsunuz onlarca profesyonel takımı olan İstanbul'dan bir takım bulamıyor musunuz hazırlık maçı yapmak için. Yoruldum lan yoruldum, ben Galatasaray'ı her sene Avrupa Ligi'nde ya da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ederken görmek istiyorum, kirli ülke gündemine dahil olmamasını isterken kirli gündemin kendisi olmasını istemiyorum. Kim haklı kim haksız ya da yalan mı gerçek mi bu haber bilmiyorum. Yüzümüzü düşürmeyin lan artık! İte köpeğe rezil etmeyin bizi artık.
Yav tokatla yönetimin ne alakası var yav

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt