Marcao‘dan Sözleşme Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao‘dan Sözleşme Açıklaması!

Marcao'dan çok Luyindama'yı postalamak lazım. Marcao bizde daha iş yapar. Gedson'da kalırsa zaten 3 mevki dışında her yere transfer lazım. Ama maalesef sadece stoper ver dos alıp geçeceğiz transfer dönemini. Belki bi kanat alırlar.

Marcao,Donk,Luyin hic biri degisilmez degil Luyin ve Marcaoyu cok begenirdim ama bu sene mac ve sampiyonluk kaybettirecek sekilde buyuk hatalar yaptilar yaptiklari hatalar affedilmez umarim iyi bir bonservis ile ikisinide satariz .Bu sezon ikiside beni asiri derecede hayal kirikligina ugratti Marcao son haftalar toparladi ama Luyin Resmen sampiyonluktan etti bizi Aynidi Donk icinden gecerli bu 3luden 2 si. Hatta hepsi gidebilir.

Yönetim ve hoca (Fatih Terim veya bir başkası) belli olduktan sonra bakılır. Çok cazip teklif gelirse ona da bakmadan satılabilir tabi. Fatih Terim devam edecekse ilk planda Luyindama'nın satılması daha mantıklı. Marcao ile şimdi sözleşme imzalayıp seneye satmak da bir opsiyon olabilir.

Üst Alt