Marcao'nun Değeri Arttı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Değeri Arttı

Marcao her turlu oynar.Ndiaye piyangoydu sattık.
ndiayeyi sattığımız rakama marcaoyu kitlemeliyiz.

türkiye ligi senin aklındaki paraları verip oyuncu alacakları 1 lig dğl.

Marcao da o rakamlar hayatta etmez. vasat uefa takımına karşı oynadığı vasat oyun ve yaptığı kademe, pas hatalarıyla gördük ztn bunu. hala suçu orta sahaya ileri uç oyuncularına falan atıyorsun. o zaman direkt hocaya da suç atalım o oyuncuları oynattığı için, ama sen hocaya da toz kondurmuyorsun, yönetime vuralım iyisi mi. :asd:

+20 için Şampiyonlar Liginde 5-6 vitrin maç yapması gerekir.

En kötü Avrupa Ligi olabilir idi... O tren bile kaçtı elden be

ndiayeyi sattığımız rakama marcaoyu kitlemeliyiz.

türkiye ligi senin aklındaki paraları verip oyuncu alacakları 1 lig dğl.

Marcao da o rakamlar hayatta etmez. vasat uefa takımına karşı oynadığı vasat oyun ve yaptığı kademe, pas hatalarıyla gördük ztn bunu. hala suçu orta sahaya ileri uç oyuncularına falan atıyorsun. o zaman direkt hocaya da suç atalım o oyuncuları oynattığı için, ama sen hocaya da toz kondurmuyorsun, yönetime vuralım iyisi mi. :asd:
Yaw her şey tamam da pas konusunda nasıl sallıyorsun yaw ayağı bu kadar düzgün kaç tane stoperimiz oldu ki?

Ndiaye tutmadı diye , Marcao tutmaz genellemesi saçma.
Ndiaye'nin pas ve son karar konusunda ciddi eksikleri vardı .
Marcao'nun şu konuda acayip eksik diyebileceğiniz bir özelliği var mı?
En kötü yaptığı şeyi bile ligin çok üstündedir.

ahb rangers maçındaki pas hataları dikkatini çekmediyse bayağı fanatik bakıyorsun bu adama sanırım.

Rangers maçından sonra piyasada da yoktun sen hem. ne iş ;D

Avrupada oynamadan seviyesini bilemeyiz.Ben çok iyi desem de patates olabilir o konuda haklısın ama marcaonun oturmuş bir takımda iş yapmama ihtimali yok bence.

Avrupada oynamadan seviyesini bilemeyiz.Ben çok iyi desem de patates olabilir o konuda haklısın ama marcaonun oturmuş bir takımda iş yapmama ihtimali yok bence.
yukarıda doğru 1 yorum yapılmış marcao ile ilgili. italyanın orta seviye takımlarında iş yapar. bence de yapar. Bunun dışında tepe takımlarda olmaz, pl de hiç olmaz ama umudum plye kitlenmesinden yana. 16-18 arası bir rakama kimse hayır demez.

ahb rangers maçındaki pas hataları dikkatini çekmediyse bayağı fanatik bakıyorsun bu adama sanırım.

Rangers maçından sonra piyasada da yoktun sen hem. ne iş ;D
Rangers maçında öyle bir şey dikkatimi çekmedi bir tane taca attı topu o aklımda kalmış. Onun dışında ayağı daha düzgün, daha pasör kaç tane stoperimiz olmuş? Yazabilirsin.

Terim şampiyon olunca ortadan kaybolan vizyonerlerle başarısızlık aşamasında rol değişimi yapıyoruz.

yukarıda doğru 1 yorum yapılmış marcao ile ilgili. italyanın orta seviye takımlarında iş yapar. bence de yapar. Bunun dışında tepe takımlarda olmaz, pl de hiç olmaz ama umudum plye kitlenmesinden yana. 16-18 arası bir rakama kimse hayır demez.

pl kazma stoperler ile dolu.Marcao oynar orada.Ha bence de zorlanır.Diğer butun liglerde oynar.

Ornegin Lindelof, Phil Jones, Smalling, Mustafi, Holding, Tomori, Lovren gibi stoperler PL’deki buyuk takimlarda oynayabiliyor ama Marcao avrupa’da oynarsa butun defolari ortaya cikar ha

Rangers maçında öyle bir şey dikkatimi çekmedi bir tane taca attı topu o aklımda kalmış. Onun dışında ayağı daha düzgün, daha pasör kaç tane stoperimiz olmuş? Yazabilirsin.

Terim şampiyon olunca ortadan kaybolan vizyonerlerle başarısızlık aşamasında rol değişimi yapıyoruz.
Meira. Bok gibi stoperdi ama 10 numaralar kadar tekniği vardı.

Popescu
Meira
Dany'in bile ayağı marcao kdr temizdi. Ztn Dany'e bayağı benzetiyorum kendisini

terim başarılı olunca ortadan kaybolan adam vizyoner falan değildir. galatasaraylı değildir. lafın banaysa hiç uymadı, ben vizyoner de değilim. terimin başarısında ortadan da kaybolmuyorum, şampiyon olunca tebrik de ederim, sevinirim de benim takımım şampiyon oluyor. başarısız olunca da eleştiririm doğal olarak. ama 20 yıl önce uefa aldı diye kapatmaya çalışmam ahb.

Üst Alt