Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

Birini satarken "piyasa yukseldi , salak misiniz , bu paraya birakilir mi"

Birini alinca , "bu para verilir mi" , "parayi bosa saciyorsunuz.."

Adalet herkese lazim ... (ben olsam almazdim ama gosterilen cifte standarda gore konustum)

yaw bilgin bubba

sen bile geçen gün bu transferin bu şekliyle kabul edilemez olduğunu söylemedin mi.

şimdi transfer somutlaşınca
niçin yönetim savunusuna geçiyorsun.

bu adama ödenen bu bonservis bu leş yönetimin (bana göre +ft ve leş ekibinin) tez zamanda istifa etmeleri gerektiğinin göstergesidir..

100 bin daha az maas önersek kabul etmezmiydi? Birde sirf hafta sonu maca cikti diye, bonservisi 500 bin daha düsük olmaliydi.

Bence bonservis şöyle fazla değil.Serdar'ın maaşı 2 üzeriydi.3-4 milyon euro ile satarsak gençleşme adına iyi bir transfer.Marcao'yu en az 3-4'e satarız en kötü ihtimalle Arabistan ligine.

Porto argümanına şöyle katılıyorum, ciddi derecede yüksek potansiyeli olan ve portekiz liginde oynayan adamı büyük ihtimalle bize yedirmezler evet. Burada belirleyici olan potansiyeli, her yetenekli oyuncuyu alıp almamaları değil.

Cengiz için Gs-Fb benzetmesi yapmak ne alaka, porto örneğini yetenek avcısı olmaları sebebiyle vermiş portekizin büyüğü olmalarından değil.

Chaves kulübü transfer görüşmelerine başlamadan bunlar bize 2 milyon verse çok güzel olacak diye girmişlerdir.

Üst Alt