Marcao'nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Ben o kadar da üzülmüyorum.

Aylardır hep pozitif yönlerini düşünerek yorum yapıyorsunuz. Bir hayli de negatif yönleri vardı.

Bence hem Marcao hem de bizim için hayırlı oldu. Milli Takımı da görür böylece yakında kötü performans göstermezse.

Teşekkürler. Yolun açık olsun aslan.
Sezon başında baya arıza çıkardı, sonradan toparlandı ama defoları vardı. Sevilla formlarını okudum yorumlarda şüpheleri olduğunu yazıyorlar.
Kulüp olarak oyuncu satmıyoruz, ülke şartları da bunu tetikliyor.
Fenerin satışları realiteden uzak, başka şeyler dönüyor, başkanlarının Avrupa'da ortak olmadığı şirket yok.
Elimizde mundar olacağına bu fiyatlara oyuncu satmayı öğreniyoruz.
Umarım tutar ve diğer oyuncular için referans olur.

Cok sağlam bir stoperdi. Çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğruya doğru marcao konusunda yanıldım.Bu kadar yükseliş yapacağını hiç düşünmemiştim.çok fazla beğenmiyordum.Fakat buradada çok fazla abartıldığını düşünüyorum.
Ben sevillada oynarmı oynayamazmı bilmiyorum fakat çok ciddi paralara satabileceklerini düşünmüyorum.
Bence müthiş karlı bir iş oldu.Satmak en mantıklısıydı.Bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi anlarız.

her zaman marcao satılırsa ozan kabak hemlesi yapmak lazım diyordum.hem yerli olmasından dolayı hemde bizim ligde fark yaratacağından dolayı.Ayrıca bizim defansa hızlı bir adam lazım.o açığıda çok rahat doldururdu.Hala geç değil.İnşallah alırız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğruya doğru marcao konusunda yanıldım.Bu kadar yükseliş yapacağını hiç düşünmemiştim.çok fazla beğenmiyordum.Fakat buradada çok fazla abartıldığını düşünüyorum.
Ben sevillada oynarmı oynayamazmı bilmiyorum fakat çok ciddi paralara satabileceklerini düşünmüyorum.
Bence müthiş karlı bir iş oldu.Satmak en mantıklısıydı.Bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi anlarız.

her zaman marcao satılırsa ozan kabak hemlesi yapmak lazım diyordum.hem yerli olmasından dolayı hemde bizim ligde fark yaratacağından dolayı.Ayrıca bizim defansa hızlı bir adam lazım.o açığıda çok rahat doldururdu.Hala geç değil.İnşallah alırız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Marcaonun ayagının iyi oldugu kolpasına bizim taraftar nasıl inandı anlamış degilim

Bu görsel beni bir miktar hüzünlendirdi.

A.l. maçlarımızın çoğunda sahadaki en kaliteli adam olarak görünüyordu zaten karmaya da girdi. Elit bir stoperdi kendisi. İtlik serserilikleri de mevcuttu tabii ama genel olarak iyi bir performans verdi ve aldığımız paranın yaklaşık 4 katını da kazandırmış oldu bu şekilde. İtlik yapmasa 5 katı da zorlanabilirdi.

Sol iç koridora bıraktığı yerden, uzun derin paslarını özleyeceğimiz muhakkak, bir de götünü dayayıp faul almalarını tabii.

Yolu açık olsun bundan sonra Brezilya milli takımı yapar o vesileyle 2 sene sonra bir basamak daha çıkar büyük ihtimalle. Bizim açımızdan da kazandığımız bonservis dışında özellikle genç oyuncular özelinde bizi sıçrama yapabilecekleri bir takım olarak görmeleri açısından pozitif bir geri dönüşü olacaktır.

Son zamanlarda taraftardan gördüğüm en büyük sözlerden biri veda etmeyi bilmeyen bir kulübüz oluyor. Sneijder, Fatih Terim ya da diğer futbolcular üzerinden bu çok kez konuşuldu.

Şimdi Galatasaray'da son zamanların gördüğü en sağlam stoper görüntüsünü veren, geldiği yanlış hatırlamıyorsam 3.5 yıl boyunca çok iyi performans göstermiş bir futbolcu ve alınan paranın neredeyse 4 katı rakama satıldı. Adam kariyeri açısından daha iyisini istiyor ve bence de buradaki misyonu tamamlanmıştı çünkü yaşı 26 oldu. Hala oyuncuya uza diyenler vs. var. Düzgün bir teşekkür ile gönderilmeli.

Ben kendisi adına da çok sevindim keşke Sevilla olmasa başka bir kulüp olsaydı. Sevilla olayının sebebi Fernando, Banega olayları. Yoksa Sevilla onun için milli takım ve bir üst kademe için muhteşem bir kulüp. Eğer iyi bir performans gösterirse çok rahat büyük kulüp yapar.

3 sene boyunca o muhteşem sol ayağınla bize Galatasaray tarihinin en iyi stoperini izlettin. Galatasarayımıza yaptığın katkı ve Nelsson ile oluşturduğun tandem unutulmaz aslanım. Umarım Sevillada hakettiğin Brezilya milli takımı hedefine ulaşırsın. Başaracaksın. Yolun açık olsun Marcao. Üzüldük. Onca anı..FB_IMG_1657303594680.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt