Marcao‘ya Zam! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
30m veren adam 1,5m maaş yerine 2m maaş verecek aradaki 0,5m parayı mı düşünecek.

4 yıllık sözleşme yaptığını düşünsek 2m fazla para yapar.

30 nereee 2m neree.

İyi mal , iyi para eder her zaman.

Evet adamlar o 500 bini de düşünüyor. Maaş konusunda oldukça katı çoğu kulüp. Bir biz bol keseden dağıtıyoruz. Kur olmuş 9-10 :D

Evet adamlar o 500 bini de düşünüyor. Maaş konusunda oldukça katı çoğu kulüp. Bir biz bol keseden dağıtıyoruz. Kur olmuş 9-10 :D

Yaa abi yapma gözünü seveyim.

30m verebilecek kulüp 4 sene de birde 2m fazla vereceği parayı mı düşünür.

Adamı 25m almayı mı düşünür.

Bakmayın bizde ekonomi falan çöktü diye , tl ye vurup millet tepki veriyor.

25-30m seviyesinde bu adam diyorsan.

O adamda kendini o seviyede görüyorsa 2m altına oynamaması lazım.

Yaa abi yapma gözünü seveyim.

30m verebilecek kulüp 4 sene de birde 2m fazla vereceği parayı mı düşünür.

Adamı 25m almayı mı düşünür.

Bakmayın bizde ekonomi falan çöktü diye , tl ye vurup millet tepki veriyor.

25-30m seviyesinde bu adam diyorsan.

O adamda kendini o seviyede görüyorsa 2m altına oynamaması lazım.

Peki, anlaşamayacağız. :D

eğer marcao gideceği yerde maaşı düşünmeyip ben daha iyi oynarsam daha büyük kulüplerde 7-8 alırım diye düşünürse bu maaş problem olmaz ama bizim kafa yapımızın kötü olmasını çok iyi anlatıyor zaten satmayı planladığın adamın maaşını 3 kat kadar arttırmazsın oturursun seneye seni satacağım dersin maksimim 1.3 gibi bir ücret verirsin ki adam gideceği yerde 1.5 alırsa zam alarak gitmiş olacağından bu sefer üstteki problemi yaşama durumu olmaz ve gideceğini bildiğinden 2 civarı bir maaş talebi de olmaz

aynı maaş hatalarını burak ve selçuk ikilisinde de yaşadık yaşları artarken artan maaş vermek gibi adamın performans vereceği yaşta daha düşük maaş verip yatacağı zamanda maaşı % oranda artıyordu mükemmel derecede kötü bir anlaşmaydı o ikisi

eğer marcao gideceği yerde maaşı düşünmeyip ben daha iyi oynarsam daha büyük kulüplerde 7-8 alırım diye düşünürse bu maaş problem olmaz ama bizim kafa yapımızın kötü olmasını çok iyi anlatıyor zaten satmayı planladığın adamın maaşını 3 kat kadar arttırmazsın oturursun seneye seni satacağım dersin maksimim 1.3 gibi bir ücret verirsin ki adam gideceği yerde 1.5 alırsa zam alarak gitmiş olacağından bu sefer üstteki problemi yaşama durumu olmaz ve gideceğini bildiğinden 2 civarı bir maaş talebi de olmaz

aynı maaş hatalarını burak ve selçuk ikilisinde de yaşadık yaşları artarken artan maaş vermek gibi adamın performans vereceği yaşta daha düşük maaş verip yatacağı zamanda maaşı % oranda artıyordu mükemmel derecede kötü bir anlaşmaydı o ikisi

Senin beklentin 30' du , sana teklif 15 civari geldi adamı satmadın.

Sen şimdi marcao olduğunu düşün..

Hacı sen bana seneye gidersin dedin ondan bende 5 senelik 1,3m imza attım demez misin.

Olaya tersten bakalım birazda

seneye biz 25-30m civarı defans adamı alıcaz diyelim.

Atıyorum portodan aldık x bir adamı..

Ne maaş alır 30m bonservisli gelen adam ?

Üst Alt