Marcelo Bielsa'nın Görevine Son Verildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Bielsa'nın Görevine Son Verildi!

Alpay cok istiyordu o zamanlar yanlis hatirlamiyorsam konu falan da acmisti bunun icin. Ben de olabilir ama bu herif manyagin teki burada barinamaz ayni Magath gibi bu adamlar deli herifler demistim.

Öyle aman aman gelsin istiyorum falan demisligim yoktur.

[FONT=&quot]Lille tarafından görevine ara verilen Marcelo Bielsa, takımının Montpellier karşısında 3-0 kaybettiği maçı şehirdeki bir restoranda laptoptan izledi.
[/FONT]

[FONT=&quot]
DPghclBWAAUchKe.jpg

[/FONT]

Lille fantazi peşinde galiba gidip SVEN-GÖRAN ERIKSSON ile görüşmüşler 2 yıllık kontrat sunmuşlar. 23 klüp çalıştırmis adam :D

de000786e471b4127ff74cfe20549052.jpeg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Lille fantazi peşinde galiba gidip SVEN-GÖRAN ERIKSSON ile görüşmüşler 2 yıllık kontrat sunmuşlar. 23 klüp çalıştırmis adam :D

de000786e471b4127ff74cfe20549052.jpeg

O kadar kulüp çalıştırdı ama uluslararası bir başarısı yok

Avrupa da en son 2011 yılında takım çalıştırmış 69 yaşında birini alıp neyi hedefliyorlar acaba sormak lazım

O kadar kulüp çalıştırdı ama uluslararası bir başarısı yok

Avrupa da en son 2011 yılında takım çalıştırmış 69 yaşında birini alıp neyi hedefliyorlar acaba sormak lazım

e26529fd74643937bab7dd6bc4404c83.jpeg

Lüksemburglu Lopez reise sormak gerek takımı satın alalı 11 ay oldu anasını s.....

Üst Alt