Marcelo Saracchi: "Pandemi olmasaydı şampiyonluğun en büyük adayıydık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Saracchi: "Pandemi olmasaydı şampiyonluğun en büyük adayıydık"

1595622698127.png

Galatasarayımızda son iki maçta iyi oyununu iki golle süsleyen Marcelo Saracchi, Fraport TAV Antalyaspor maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki sezon taraftarları mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Uruguaylı futbolcumuz, "Gol atmak tabii ki güzel bir şey ama burada önemli olan üç puan almaktı. Uzun zamandır üç puan alamıyoruz. Avrupa'ya gitme hedefimiz vardı. Bu hedefe ulaşmak için mutlaka üç puan almak istiyorduk. Taraftarlarımızı bir nebze de olsa bu maçla birlikte mutlu etmek istiyorduk. Bu sene çok üzdük onları. Başaramadık ne yazık ki, berabere kaldığımız bir maç oldu. Artık bu seneyi bırakıp, önümüzdeki seneye iyi bir şekilde hazırlanıp onları tekrar mutlu etmek istiyoruz." diye konuştu.

Pandemi sebebiyle verilen ara sonrası şanssızlıklar yaşadıklarını ekleyen Saracchi, "Pandemi bizi çok olumsuz etkiledi. Bence pandemi olmasaydı şampiyonluğun en büyük adayıydık. Şampiyonluk yolunda çok iyi gidiyorduk, emin adımlarla gidiyorduk. Pandemi sonrası bizde şanssız sakatlıklar başladı. Her hafta ya bir sakatlıktan ya da cezalardan ötürü bir oyuncumuzu kaybettik. Son 2 haftada belki kadromuzu biraz toparlayabildik. Pandemi öncesi ve sonrasında bambaşka şeyler oldu. Pandemi olmasaydı şampiyonluğun en büyük adayıydık." diyerek sözlerini noktaladı.

galatasaray.org

Sadece bize mi geldi pandemi?
Mantikli bi sekilde dusunsek sadece bize geldigini anlarsin .Ama biz dusunmek yerine elestirmeyi sevdigimiz icin dusunmek isimize gelmiyor.Tabi bu bizim futbolcularin kendini hazir tutmamasinin bir bahaneside olabilir ama ben Bahaneleri sayayim
.Lig sampiyon tamamlayan takim Basaksehir taraftari yok her macini seyircisiz oynuyor gibi bisey onlar icin degisen bisey olmadi mesela hatta Avantaj oldu ama Biz.Ic sahada Seyircimizle birlesip istedigimiz skorlari alabiliyirduk ozellikle derbilerde fener derbileri haric .Peki ne oldu pandemi yuzunden Trabzon ve Bjk derbilerini seyircisiz oynadik bunlardan birinde 1 digerinden puan alamadik.Seyircimiz olsaydi en azindan bi 4 puan rahat cikarabilirdik.Form tutmaya basladik Onyekuru gibi hizli oyuncuya tekrar sahip oldugumuz icin pas oyununu daha rahat oynuyorduk ligin basindaki gibide degildik en azindan rakiplere karsilik verebiliyorduk.Pandemi araya girdi ligin basina donduk ve konsantrasyon kaybi oldu .Hakemlere hic deginmiyorum bile.Bu yandan bakarsak Pandemi sadece bize gelmis Evet diyebilirim ben.

Hay s*çayım pandeminize. Ulan bir bize mi pandemi oldu? Adamlar çatır çatır oynuyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

seneye sampiyonluk kactıgında da bu sene pandemi olmadıgı icin dinlenemedik o yuzden basarısız olduk derler

Mantikli bi sekilde dusunsek sadece bize geldigini anlarsin .Ama biz dusunmek yerine elestirmeyi sevdigimiz icin dusunmek isimize gelmiyor.Tabi bu bizim futbolcularin kendini hazir tutmamasinin bir bahaneside olabilir ama ben Bahaneleri sayayim
.Lig sampiyon tamamlayan takim Basaksehir taraftari yok her macini seyircisiz oynuyor gibi bisey onlar icin degisen bisey olmadi mesela hatta Avantaj oldu ama Biz.Ic sahada Seyircimizle birlesip istedigimiz skorlari alabiliyirduk ozellikle derbilerde fener derbileri haric .Peki ne oldu pandemi yuzunden Trabzon ve Bjk derbilerini seyircisiz oynadik bunlardan birinde 1 digerinden puan alamadik.Seyircimiz olsaydi en azindan bi 4 puan rahat cikarabilirdik.Form tutmaya basladik Onyekuru gibi hizli oyuncuya tekrar sahip oldugumuz icin pas oyununu daha rahat oynuyorduk ligin basindaki gibide degildik en azindan rakiplere karsilik verebiliyorduk.Pandemi araya girdi ligin basina donduk ve konsantrasyon kaybi oldu .Hakemlere hic deginmiyorum bile.Bu yandan bakarsak Pandemi sadece bize gelmis Evet diyebilirim ben.
Bizimkiler yanındaki adama pas veremiyordu, performans kaybı olabilir bu doğal da en çok bizi niye etkiledi?

Üst Alt