Marcelo'dan Penaltı İtirafı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo'dan Penaltı İtirafı!

1033274523.jpg

Real Madrid'in Brezilyalı savunma oyuncusu Marcelo, Bayern Münih maçında topun eline çarptığını ve pozisyonun penaltı olduğunu itiraf etti.

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında dün Bayern Münih ile 2-2 berabere kalan ve üst üste üçüncü kez finale kalma başarısını gösteren İspanyol temsilcisi Real Madrid'de forma giyen Marcelo, ilk yarının uzatma dakikalarında yaşanan pozisyonla ilgili soruları yanıtladı.

29 yaşındaki Marcelo, "Top elime çarptı ve penaltı. Eğer bunun aksini söylersem yalan olurdu, fakat futbol bu" ifadelerini kullandı.

Maçın hakemi Cüney Çakır'la ilgili konuşmayacağını belirten Brezilyalı yıldız, "Hakemler bazen lehinize bazen aleyhinize karar verir. Ne olursa olsun futbol oynamak zorundasınız" dedi.

HAKEM ÇAKIR, BAYERN'İN ELENMESİNİN SORUMLUSU OLARAK GÖSTERİLDİ

İlk yarının uzatma bölümünde Joshua Kimmich'in sağ taraftan ceza alanına gönderdiği topa Marcelo eliyle müdahale etmiş, Bayern Münihli futbolcular, Çakır'ın devam kararına uzun süre itirazda bulunmuştu.

Cüney Çakır, Alman gazetelerinde ve İspanya'da Barcelona'ya yakın basın organlarında Bayern'in elenmesinin sorumlusu olarak gösterildi.

Bild gazetesi, Kimmich'in yaptığı ortada topun net bir şekilde Marcelo'nun eline çarptığını belirtirken, Çakır ve yardımcılarının bunu göremediğini yazdı.

Sputnik

Penalti zaten penaltiydi. Bundan baska hata yapmadi Cakir. Hatta bir cok posisyonda Bayern'e sari göstermedi.

Bir de kendin 5 metre icinde 3-4 tane kacirirsan aglama durumuna düsemezsin. O kadar kacir ondan sonra Hakem. Bu Bayren ve Juve dan nefret ettigim kadar, hic birsey den nefret etmemisim bugüne kadar.

Penalti zaten penaltiydi. Bundan baska hata yapmadi Cakir. Hatta bir cok posisyonda Bayern'e sari göstermedi.

Bir de kendin 5 metre icinde 3-4 tane kacirirsan aglama durumuna düsemezsin. O kadar kacir ondan sonra Hakem. Bu Bayren ve Juve dan nefret ettigim kadar, hic birsey den nefret etmemisim bugüne kadar.

Daha ne hatası yapsın ki o penaltıyı verse turu bayern geçicekti yetmez mi.

Daha ne hatası yapsın ki o penaltıyı verse turu bayern geçicekti yetmez mi.

İnan bana iyi oldu iyi. Bayern fbden daha beter bir kulup. Baskanlari ****, yoneticileri *****

Almanlarin cogu sevindi Bayernin elenmesine zaten. Ligde onlarin lehine olduguna sesleri cikmiyordu

Adamları iki maçta da bildiğin doğradılar. Bayern gibi büyük bir kulüp olmana rağmen bu derece kıyıma uğramak koyar adama. Bayern taraftarı olsam kudururdum.

Adamları iki maçta da bildiğin doğradılar. Bayern gibi büyük bir kulüp olmana rağmen bu derece kıyıma uğramak koyar adama. Bayern taraftarı olsam kudururdum.
Kudurdular zaten.

Dün 2 Bayernli arkadaşla izledim maçı adamlar çıldırdı resmen kendilerinden geçtiler. Ben rahat rahat maçı izliyorum bunlar hopluyor zıplıyor sövüyor.

Diyorlar bu hakem ne böyle. Ben de dedim siz benim yerimde olup Süperligi ve hakem hatalarını izleseniz hayattan ve futboldan soğursunuz diye.

sent via GSC

Kudurdular zaten.

Dün 2 Bayernli arkadaşla izledim maçı adamlar çıldırdı resmen kendilerinden geçtiler. Ben rahat rahat maçı izliyorum bunlar hopluyor zıplıyor sövüyor.

Diyorlar bu hakem ne böyle. Ben de dedim siz benim yerimde olup Süperligi ve hakem hatalarını izleseniz hayattan ve futboldan soğursunuz diye.

sent via GSC
:asd: İyi demişsin, tamam dünyanın her yerinde hakem hatası oluyor izliyoruz her haftasonu ama bizimkiler kadar istikrarlı hata yapan yok. :D

Edit: Her cümlem eksik çıkıyor yav.

Cüneyti beğendim penaltıyı atlaması saçma ama onun dışında fena yönetmedi bence bu kadar yerin dibine sokmayalım hakemlik zor iş.

Üst Alt