Mardin'de 3 şehit - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mardin'de 3 şehit

Cevap: Mardin'de 3 şehit

sdfsdfvm.jpg

Sınır ötesi operasyonları başlasın artık... . !! O.çocukları nasıl bu kadar rahat olabiliyor. Allah hepsinin belasını versin.:mad:@@@@@@@@@

Lafım sana değil ama bu cümleden midem kalktı artık.

Abi anlıyorum demek istediğinizi. Kesinlikle siyasi yönü de var bu olayın ve onlar da suçlu olabilir. Yalnız biraz düşününca Türkiye'nin şehit vermesinin en zor durumda bıraktığı insanlar da siyasiler ve genelkurmay. Yani hepimizden çok onlar istemez bu durumu. Her neyse..

Demek istediğim adam daha ''Allah rahmet eylesin'' dahi demeden ''istikrar dedikleri bu muydu'' deyip laf sokuyor aklınca. Ne bir akıl yürütme var ne de bir fikir. Sadece sloganvari siyasi bir yorum. İma yoluyla olduğu için yasak da değil. :) Aslına bakarsanız mideyi kaldıracak şey bu olmalı.

Abi anlıyorum demek istediğinizi. Kesinlikle siyasi yönü de var bu olayın ve onlar da suçlu olabilir. Yalnız biraz düşününca Türkiye'nin şehit vermesinin en zor durumda bıraktığı insanlar da siyasiler ve genelkurmay. Yani hepimizden çok onlar istemez bu durumu. Her neyse..

Demek istediğim adam daha ''Allah rahmet eylesin'' dahi demeden ''istikrar dedikleri bu muydu'' deyip laf sokuyor aklınca. Ne bir akıl yürütme var ne de bir fikir. Sadece sloganvari siyasi bir yorum. İma yoluyla olduğu için yasak da değil. :) Aslına bakarsanız mideyi kaldıracak şey bu olmalı.

Eger siyasiler ve genelkurmay harbiden bu olayı çözmek isteselerdi çoktan çözülürdü. (bence)

Arkadaşlar ''Allah rahmet eylesin'' diyip çıkmak zor olmasa gerek. Lütfen konuyu siyasete çekmeyin ve konu dışına çıkmayın.

bakın ben siyaset yapmıyorum . siyasi konularda halka kızıyorum hükümete değil . benim öfkem siyasiler ne dediyse yapan ne yaparlarsa evet diyen halka sitemim. ulann bitaneside desinki bu Allah sızlarla baş edin konuşturmayın size oy yok desin. daha birsürü insan hükümetin ne suçu var yhaa diyor. asker ergenekon yhaa diyip duruyorlar.

Üst Alt