Mariano Satılıyor, Linnes Uzatıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano Satılıyor, Linnes Uzatıyor

5c18837dae298b22bd5db9d4

Devre arası 2 forvet-1 stoper takviyesi planlayan Galatasaray'ı sağ bek transferinde de haraketli günler bekliyor.

Linnes'in sezon sonu bitecek sözleşmesi 3 yıl uzuyor. Norveçli sağ bekle 1.3 milyon Euro'ya anlaşma sağlandı.

Flamanego'nun yeni teknik direktörü Abel Braga, Fluminense'de çalıştığı Mariano'nun transferinde ısrarcı. Galatasaray, 32 yaşındaki Brezilyalı sağ beki satmaya hazır.

Fransız ekibi Strasbourg'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek Kenny Lala gündeme geldi. 3 gol-4 asistle Ligue 1'de iyi bir sezon geçiren Lala'nın maç kasetleri izleniyor.

Sabah

1.3 Milyon Euro değil 1 Milyon Euro olmalı maksimum. İlla zam yapacaksanız 200.000 Euro'da performans kriteri koyarsın Avrupa'da tur geçtikçe artar.

Mariano satılsın mı kararı zor?

Devre arası birini alabileceklerse olabilir.

Mariano 'nun satılması da doğru Linnes 'le sözleşme uzatılması da

Bildiğim kadarıyla 950 bin euro kazanıyor Linnes senelik. Garanti ücretini sabit tutup performans odaklı bir sözleşme yapsak kesinlikle sorun çıkaracağını zannetmiyorum

Şimdi Linnes 'le sene sonuna kadar devam edip sene sonu için Kenny Lala&Rafael gibi bir adamla ön protokol imzalayıp sene sonunda bedava kadromuza katmak çok iyi olacaktır ama yapılır mı böyle mantıklı hamleler Galatasaray tüzüğüne aykırı illa para saçmamız gerekiyor

lala sırf fifadaki hypesi sayesinde watforda falan gider geçiniz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mariano'nun yaşı var her geçen saniye değeri düşücek fizik durumuyla doğru orantılı olarak ama gayette iyi bir oyuncu bilemedim :)

Kralinnes takımdaki en karakterli adam.

Adamın bi ağzına şey etmedikleri kaldı, buna rağmen çıkıp hâlâ sesini çıkarmadan aslanlar gibi oynuyor.

Bugün de dalga geçer gibi Keçioren maçında ilk 11 oynatıp hafta sonu tekrardan kesik yiyecektir.

Sen zam yapılmaması hatta sözleşme dahi uzatılmaması gereken adamlara çuval çuval para veren bir takımsın şu adama yeni yapılan kontrata laf atmam ben. Belki 1,3 yerine 1-1,1 civarı olabilirdi.

sent via GSC

Linnes ile ilgili anlamadigim bir sey var , sanirim riko zamani iyi oynadikca kesilmeye baslanmisti , tudor saglam firca cekerdi , simdi de terim

2 olasilik var , ya bilmedigimiz bir eksigi var , ya da cok soguk , profesyonelce calisiyor ve usule aykiri takimca kararlara uymuyor ve sevilmeyen adam

Yani atiyorum oyuncular umursamaz takiliyor , islerine geliyor , bu ise hababamdaki ahmet misali , dogrudan taviz vermiyor , o yuzden de bunye reddediyor

Cunku farkli tavirlardaki 3 antrenorun hepsinin bu kadar az sans vermesi akil alir sey degil

Linnes ile ilgili anlamadigim bir sey var , sanirim riko zamani iyi oynadikca kesilmeye baslanmisti , tudor saglam firca cekerdi , simdi de terim

2 olasilik var , ya bilmedigimiz bir eksigi var , ya da cok soguk , profesyonelce calisiyor ve usule aykiri takimca kararlara uymuyor ve sevilmeyen adam

Yani atiyorum oyuncular umursamaz takiliyor , islerine geliyor , bu ise hababamdaki ahmet misali , dogrudan taviz vermiyor , o yuzden de bunye reddediyor

Cunku farkli tavirlardaki 3 antrenorun hepsinin bu kadar az sans vermesi akil alir sey degil

10 maç üst üste oynayınca düşüş yaşıyor olabilir. Tek alternatif olduğu her dönem kötü idi. Rekabet olunca gelişiyor.

Muslera mesela 5 yıldır arkasında kaleci yok. Nasıl olsa forma benim diye diye çok geriye gitti.

Üst Alt