Mario Balotelli'den Sergen Yalçın'a: "Büyük bir cahil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Balotelli'den Sergen Yalçın'a: "Büyük bir cahil"

FC7N-fWXsAMzLAM

Mario Balotelli, A Spor'a konuştu.

Balotelli:

"Sergen Yalçın hocanın hakkımda söylediklerini bilmiyordum, bana anlattılar. En nefret ettiğim konulardan biri, tanımadığınız biri üstünden bir şey söylenmesi. Bu bana büyük bir cahillik olarak geliyor. Ben bunu hiçbir zaman yapmadım."

"Yaptığın işe göre vizyonunun değişmemesi gerekiyor. Eğer cahillik yapıyorsan, bu sana bağlı."

"Sergen Yalçın'ın bana 'Beyni yok' dediğini orada gördüm. Çok üzüldüm. Bu bana ayrı bir motivasyon kazandırdı. Zaten soyunma odasında hocama da söyledim, 'Lütfen beni oynat. Oynamak istiyorum, verilecek bir cevabım var."

"Akıllı mıyım, değil miyim? Beyinsiz miyim, değil miyim? Kendisine de göstereceğim' dedim. Benim sorunum Beşiktaşlı futbolcular ya da tribündeki değerli taraftarlar değil, olamaz... Onların bana nasıl baktığını biliyorum"

"Türk hocalardan sadece Fatih Terim'i tanıyorum. Kendisiyle görüşemedim ama herkes iyi bir insan olduğunu söylüyor."

"Samet Aybaba ile konuşmaya çalıştığımda ya benimle konuşmuyordu ya erteliyordu. Net bir şey söylemiyordu. 70 dakika oynayabilirsin denirse saygı duyarım. Bana hiçbir zaman net gelmedi. Saygı duyulmadığını hissettim o yüzden kızdım."

"Kendimi normal bir insan olarak görüyorum."

"Türk hocalardan sadece Fatih Terim'i tanıyorum. Kendisiyle görüşemedim ama herkes iyi bir insan olduğunu söylüyor."

Evlat Balotelli

Üst Alt