Mario Gomez, Beşiktaş'tan Ayrıldığını Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Gomez, Beşiktaş'tan Ayrıldığını Açıkladı!

he outs himself ?!

giphy.gif

bence de bahane üretmiş avrupa şampiyonasındaki performansından sonra kariyerini bjk da sürdürmesi saçmalık olurdu bjk için çok büyük kayıp şu anda bjk kadro kalitesi açısından bizle aynı duruma geldi tabi kesin konuşmamak lazım bizim yönetim her an takımı daha da zayıflatacak yeni bir adım atabilir

bence de bahane üretmiş avrupa şampiyonasındaki performansından sonra kariyerini bjk da sürdürmesi saçmalık olurdu bjk için çok büyük kayıp şu anda bjk kadro kalitesi açısından bizle aynı duruma geldi tabi kesin konuşmamak lazım bizim yönetim her an takımı daha da zayıflatacak yeni bir adım atabilir
bizim kadromuz bjkden daha iyi bence

gökhan töre gomez sosa atiba bu dört oyuncu bence bjk daki en büyük gücü oluşturuyordu üçünü kaybettiler bu oyuncuları tutabilselerdi bizim şu anki kadromuzdan yine çok daha iyi derdim ama özellikle töre ve gomezi kaybetmeleri bjk yı bitirecek ş.ligi zaten ayrı bir dünya bjk fener cimbom karması bile yapsak orada bir başarı gelmez son yıllarda futbol olarak çok geriye gittik

bjk için en büyük silah atiba ve oğuzhandı ortasahada.bizim oraya 2 transfer yapacağımızı düşünürsek,pek ciddiye alınası bi rakip değil bu sezon.

bence gomezin gidişi doldurulamaz bony i alamazlar inanmıyorum Galatasaray markasına gelirdi ama dursun getiremez

Bukadar Tepki aliyorsun yönetim olarak yok para borc sorunu var diyorsunuz anladik da gidip serdara milyonlari döke biliyorsun.
Cik Transfer bütceni acikla bari de ona göre beklenti olsun taraftarda arkadas.
10 milyon mu 20 mi bilmem ne yahu ?!

Üst Alt