Mario Gomez: ''Galatasaray ilk yarıda aslanlar gibiydi!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Gomez: ''Galatasaray ilk yarıda aslanlar gibiydi!''

Dev derbide Beşiktaş'a galibiyeti getiren golü kaydeden Alman yıldız, ikinci yarıdaki oyunlarıyla galibiyete uzandıklarını söyledi.

mario-gomez-galatasaray-besiktas-05082016_1ve7vvy2skf271ksqlar9wcz8v.jpg

Galatasaray
'ı deplasmanda 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yolunda önemli bir adım atan Beşiktaş'ta futbolcular maç sonu açıklamalarında yaşadıkları sevinci dile getirdi.

Karşılaşmanın 76. dakikasında siyah-beyazlı ekibe galibiyeti getiren golü kaydeden Mario Gomez, maçın önemini bildiklerini söyleyerek "Büyük baskı vardı. İlk yarıdaki oyunumuz beni şaşırttı. Küçük takım gibiydik. Bir bütün olamadık. İkinci yarı bu değişti. Biz ancak böyle oynarsak bir şeyleri başarıyoruz. Ancak hedefe böyle ulaşırız. Mutluyuz ama henüz hiçbir şey bitmedi. Fenerbahçe'nin kalan üç maçı daha var. Bunları kazanmak için de çok güçlü bir şekilde çabalayacaklar" dedi.

Galatasaray'ın ilk yarıda iyi oynadığına dikkat çeken Alman yıldız, "İlk yarıda çılgınca koştular. Tabiri caizse aslanlar gibiydiler. Biz bütün olamadık. Devre arasında maçın tekrar başlayacağını konuştuk. Tekrardan başladık. Zaten ikinci yarıdaki ilk 10 dakikadaki oyunda bunu gösterdik. Futbol bazen böyledir, kazananı detaylar belirler. Bugün de böyle bir sonuç ortaya çıktı." ifadelerini kullandı.

İSMAİL: İLK YARIDA GALATASARAY ÜSTÜNDÜ!

Maç sonu yayıncı kuruluş aracılığıyla tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayarak sözlerine başlayan İsmail Köybaşı ise maçla alakalı olarak "İlk yarıda Galatasaray daha üstündü. İkinci yarıya çok iyi başladık. 10-15 dakika içinde net fırsatlar bulduk. Ligin sonlarına geldik. Rakibin konumu ne olursa olsun bu derbiydi. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Herkese armağan olsun." dedi.

OĞUZHAN: İNANILMAZ BİR MAÇTI!

Maçta 90 dakika forma giyen Oğuzhan Özyakup da karşılaşmaya istedikleri gibi başlayamadıklarını vurgulayarak "Gergin başladık. Galatasaray alan verdi ama iyi kullanamadık. Basit hatalar yaptık. İkinci yarıya daha iyi başladık. İkinci yarı hakim olduk. Gol atacağımızı hissettik. İnanılmaz kritik bir maçtı. Adım adım ilerliyoruz. Önemli olan şu an Osmanlı maçı. Kendi taraftarımızın önünde oynayacağız" şeklinde konuştu.

Goal.com

Hamza Hamzaoğlu: "Mario Gomez, Umut Bulut'la aynı tip olduğu için almadık."

Seni Umut Bulut'la mukayese edip almayan Hamza davarına bir kez daha küfürlerimi iletiyorum süper Mario.

Hamza Hamzaoğlu: "Mario Gomez, Umut Bulut'la aynı tip olduğu için almadık."

Seni Umut Bulut'la mukayese edip almayan Hamza davarına bir kez daha küfürlerimi iletiyorum süper Mario.

Katiliyorum fakat diger yandan o oyuncu ozelinde hamzayla ayni fikirde olmayan da pek yok gibiydi

bitik dendigini okudum ,katar mantigiyla geldigini okudum , yani 90% yorum negatifti

Üst Alt