mario jardel'in yıllar sonra kabaran galatasaray aşkı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mario jardel'in yıllar sonra kabaran galatasaray aşkı

galatasaray yönetim, taraftar ve tarz olarak yabancı topçulara avrasya'da ingiltere hayatı yaşatıyor resmen normaldir. çok boktan döneme denk gelip içinde de pislik olan de jong gibi 1-2 uç örnek dışında herkes galatasaray'da olmaktan, oynamaktan memnundur. eskiden fener de böyleydi o yüzden kaliteli yabancıları getirmekte başarılıydılar. aziz'in vur emriyle kezman'ın arabasını bastıklarından beri tepetaklak oldular.

ha hayatta zor dönemler de geçirmiş bi oyuncu jardel ayrıca ve bu evresinde tutunacak fazladan dal da arıyor olabilir. ama hiçbir şekilde görev bulamayacağı bir dönemde sadece 2 like için camiayı yad etmesini düşünmek de galatasaray'ın misyonunu, vizyonunu fazla küçümsemek olur.

Asiri rahatsiz edici degil mi abi ozellikle takip etmiyorum hiyari

Alexe bakti tr takipcisi var ben niye bu isi bosladim ki dedi heralde bet reklami alir keyfime bakarim diyor.
Beni cok rahatsiz ediyor Yani Jardel Kim sampiyonluk kutlamalarinda sahaya girebiliyor Ulan kocaman Terim geldi son düdükle staddan ayrildi Sen kimsin kardesim?

Yönetim nasil Kabul edebiliyor onu da bilmiyorum ayri bir konu

Beni cok rahatsiz ediyor Yani Jardel Kim sampiyonluk kutlamalarinda sahaya girebiliyor Ulan kocaman Terim geldi son düdükle staddan ayrildi Sen kimsin kardesim?

Yönetim nasil Kabul edebiliyor onu da bilmiyorum ayri bir konu
Senin futbol yorumlarina buyuk hayranlik duyuyorum kanka.

Kafamiz benzer calisiyor sende de elestiri yetenegi hat safhada.

Üsteki üyenin futbol bilgisini puanla konumu bulabilirsem sana 10 vereceğim..

Depremzedeler yararına yapılan maç için çağrıldı. Sonuçta adam kendisi gelmedi esasında. Gelmişken kutlamalara da katıl dendi sanırım. Onun zamanında saha içinde böyle kutlamalar da yoktu. Görünce dalmıştır. Büytülecek bir şey yok.

Doruk can sıkıntısından, trolllüğüne açtığın konuya ciddi cevap verdim bak.

Asiri rahatsiz edici degil mi abi ozellikle takip etmiyorum hiyari

Alexe bakti tr takipcisi var ben niye bu isi bosladim ki dedi heralde bet reklami alir keyfime bakarim diyor.
Alexle o da bir değil ama ya şimdi. Alex yıllarca Fenerbahçe'de oynamış, kaptanlık yapmış, kulüp tarihinin en büyük iki üç efsanesinden biri olmuş ve çoğu kişinin canlı izleyebildiği bir topçuydu. Jardel ise sadece 1 sezon oynamış ve şu anda sosyal medya kullanan taraftarların büyük çoğunluğunun hatırlamadığı biri. Yani Alex'in etkileşim alması çok normal ama Jardel ne alaka yahu?! :D

Okan ve emreyle yaşadığı olaydan daha doğrusu yediği dayaktan sonra zorlama bi ilgi odağı oldu
20 sene adı doğru düzgün anılmayan adam geçen yazdan beri ara ara anılır oldu.

Üst Alt