Mario Lemina Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Lemina Galatasaray'da İddiası!

üstad lemina hakkında duyumun varmı özelden paylaşsana ceza yeme şimdi burda boşuna

Bizde yanlış olmaz rengim. Nasri'yle tüm konularda anlaşmıştık, sıkıntı yoktu hatta İstanbul'a gelecekti ama Çin'den yıllık 18 M € civarı teklif alınca transfer aksadı.

Bunu duyan Dursun başkan da sinirlenip masadan kalktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizde yanlış olmaz rengim. Nasri'yle tüm konularda anlaşmıştık, sıkıntı yoktu hatta İstanbul'a gelecekti ama Çin'den yıllık 18 M € civarı teklif alınca transfer aksadı.

Bunu duyan Dursun başkan da sinirlenip masadan kalktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

transfer olsaydı efsaneydin şuan yepyeni bir şeref(siz) aydın kazanmıştık neyse sağlık olsun kenk.

Gerçek mi bu ya şimdi gördüm olursa müthiş transfer olur

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selcuk'tan Lemina'ya, Anadol'dan Ferrari'ye gecmek gibi bisey olur. Biri orta sahayi 93 dakikada katedebiliyorken, digeri saniyeler icinde bir kaleden diger kaleye delip geciyor,

Aga Selçuk'la birlikte oynar yalnız. Lemina'yı izlemedim de dedikleri gibiyse Tolga- Lemina yapsan zaten o orta sahayı aşamazlar. Sneijder'de çok serbest oynar bu sistemde.

4 5 ay önce önermiştim keşke bu oyuncuyu alsak yaza diye.Tüm sorunlarımızı çözer.Zaten bonservisiyle almaya gücümüz yetmez.Kiralık formulü ile alırsak muazzam olur.

Biraz videolarına baktım da

B2b dediğimiz tarzda bir oyununu göremedim

Bence forumda biraz abartılıyor

Kesinlikle önceliğimiz Vainquer ve Asamoah olmalı

Üst Alt