Mario Lemina’nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Lemina’nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Şu Grosskreutz kompleksinden bir çıkın rica ediyorum. O rezillik 1 kere oldu.

Andone'nin sözleşmesini dondurduk mu yazan bile gördüm gerçi boşa konuşuyoruz.

Bu korku dursun isimli yelken kulaklinin camia uzerine yerlestirdigi korkuydu.

Camiaya derbi galibiyeti, kupa gostermeyen beceriksiz herifin yarattigi korkulardan sıyrılın artik.

Yelken kulakli şarlo ile kiyaslanmayacak kadar iyi baskanimiz var. Tabiiki hatalari var ama iyi niyeti , disiplini, sadece GS çıkarları için yoğun çalışmasıyla herzaman agir basiyor.

sag bek olur diyenlerin fantazi dünyası müthis zorunluluktan bikac mac bek oynamıs diye bek olmaz bu adamdan

fıstık gibi box to box oyuncu almısın hala sag be oynarmı deniyor pes valla

opsiyonunu seneye 8m olarak kullanır alırız. 16m filan geçiniz
8 i nereden bulacağız seneye?

Emre mor'da var üstelik.

Olursa +1 kiralık ekleyip zorunlu satın alma optionu eklemek gerekir 12-13 milyon gibi rakamlara.

Ffp satığın kadar al sonraki sene bitiyor nede olsa.

3-4 yıldır Transfere harcamamız olmayacak o tarihlerde üstelik.

Inşallah bu süreçte transfere ayrılan bütçeleri biriktirmiştir yönetim.

Her yıl transfere ayrılan 15 milyon Euro desek... 2 sene sonra yaklaşık 60 milyon Euro'luk bütçe olur transfere.
Tabi yönetim bunu bu şekilde planladıysa.

60 milyon Euro da gerekli olabilir çünkü kadro yenilenmesi gerekir o tarihlerde. Şimdiki gibi sürekli kiralık oyuncu alarak olmaz bu iş.

8 i nereden bulacağız seneye?

Emre mor'da var üstelik.

Olursa +1 kiralık ekleyip zorunlu satın alma optionu eklemek gerekir 12-13 milyon gibi rakamlara.

Ffp satığın kadar al sonraki sene bitiyor nede olsa.

3-4 yıldır Transfere harcamamız olmayacak o tarihlerde üstelik.

Inşallah bu süreçte transfere ayrılan bütçeleri biriktirmiştir yönetim.

Her yıl transfere ayrılan 15 milyon Euro desek... 2 sene sonra yaklaşık 60 milyon Euro'luk bütçe olur transfere.
Tabi yönetim bunu bu şekilde planladıysa.

60 milyon Euro da gerekli olabilir çünkü kadro yenilenmesi gerekir o tarihlerde. Şimdiki gibi sürekli kiralık oyuncu alarak olmaz bu iş.
Cagneyi sattım ben

Bu kadar yerli muhabbeti yapan ezikler Nihat Özdemir ahlaksızını da yanlarına çekip yerli sayısını düşürmek için herşeyi yapacaklardır. Bu sebepten paraları vasat yerlilere ayırırız muhtemelen.

Üst Alt