marius sumudica - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tudor gelmeden önce de ayni laflar Tudor için söyleniyordu. Bu takıma daha önce şampiyonluk yaşamamış ve büyük takım çalıştırmamış bir hoca gelmesin mümkünse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

antep maçlarına nadiren denk geliyorum bilhassa şampiyonluk mücadelesi veren takımlara karşı oynadıklarında izliyorum. antep'i izlerken dediğim tek şey bu sumudica ne yapmak, nereye varmak istemektedir oluyor.

rezil herifin teki. ne kişilik var ne t.direktörlük.

Sumudica: "Erdoğan'ın Türkiye'de neler yaptığını görüyorum. Tıbbi sistem birinci sınıf. Türkiye'de 80 milyon insan yaşıyor ve 100 binden fazla vaka ile 3 binden az ölümle koronavirüs krizini iyi yönettiler."

Sumudica: "Şimdi Başakşehir'de tamamı antilatörlerle donatılmış 4 binden fazla yoğun bakım yatağı bulunan bir hastane inşa ettiler Türkiye'de bir hastaneye girdim ve kendimi Hilton'daymış gibi hissettim. Beni lüks bir rezerve götürdüler. Ve bu şekilde tam 6 tane hastane var."

Sumudica: "Türkiye'de stadyumlar harika. Üçüncü ligde bile görseniz delirirsiniz! Türkiye, yarın UEFA'nın hak vermesi durumunda Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği yapabilir. Çünkü hiçbir şeye ihtiyacı olmayacak, koşullar zaten var."

Üst Alt