Marquez'in Galatasaray Heyecanı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marquez'in Galatasaray Heyecanı

Cevap: Marquez'in Galatasaray Heyecanı

Gelse olay olur. İnanılmaz bir ikili oluştururuz. Ama zor gibi Barça da rotasyonda eksikliklerde kullanılan ilk adam.

Neill ve Marquez ikilisi arkaya çok adam kaçırır.Marquez, Neill'dan bile ağır adam.Alınacaksa çevik,sert bi stoper alınsın.

Youtube'dan bu videoya girdim aşağıda elemanın birisi kısaca çevirmiş söylediklerini

That it's an option but now he will focus on the world cup and look at options after. But its important that there is a coach who he knows and put his trust in him while in Barcelona.

İhtimal dahilindedir fakat şu an tamamen dünya kupasına odaklandığını ve sonrasında teklifleri değerlendireceğini söylemiş.Fakat kendisinin tanıdığı ve Barcelona'dayken kendisine güvenen bir teknik direktörün orada olması da önemlidir demiş

Bakalım demek ki Temmuz'un ortasından önce yabancı transferi için fazla umutlanmamak gerek

Neil içinde abuk sabuk konuşuyordu herkes

Açıklandığında bir sürü kişi burun kıvırmıştı gördük yaptığı etkiyi

Uzun zaman sonra Petre'lerden Bratu'lar dan sonra taraftar olarak bir kaç isim gördük azıttık. Herkese atladık "ooo çok büyük oyuncu" diyerek sonuç? Neill hakkında olumsuz düşünenlerden biriydim keşke tüm takım Neill gibi oyunculardan kurulsa diyorum şimdi. Kısaca Marquez değil Messi'yi alsalar(çok uçtum ama gerçek) çıkıp oynamadan bir şey demem gayri :) Göz var izan var, Elano var. Videolara göre yorum yaptık çoğumuz, 1-2 90 dakikasını izleyen kişilerin sözlerine aldandık. Onların amacıda art niyetli değildi muhakkak, onlarda heyecanlandı ama videolarla bu işlerin olmadığını anladı herkes. Videolar geçici "vay be" ne adammış demekten başka bir işe yaramıyor.

Marquez gelsin de görürürüz sezonu cöpe atiyormuyuz yoksa cosuyormuyuz. Marquez = Popescu, Neill = Bülent Korkmaz. Müthis bir ikili olacaklar hic korkmayin. Hele orta sahayi adam gibi güclendirirsek bu ikili " Rüya Ikili " olacak. Izleyin ve görün

That it's an option but now he will focus on the world cup and look at options after. But its important that there is a coach who he knows and put his trust in him while in Barcelona.

su anda dunya kupasina odaklanmis, Galatasaray diger seceneklerden biriymis ama Rijkaard cok onemli bir hoca ve kendisine daha once barca da iken cok guvenmis..

diyor.;)

Üst Alt