# Martin Caceres - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Caceres

Caceres Bitebilir(miş) ..

Barcelona yönetimi Uruguaylı genç stoperin kiralanmasına yeşil ışık yaktı

Frank Rijkaard’ın savunmayı güçlendirmek için istediği Barcelona’n›n 22 yaş›ndaki stoperi Martin Caceres mutlu sona yakın. Galatasaraylı yöneticilerin Caceres için Barcelona’dan randevu aldıkları ve kiralanması konusunda prensip anlaşmasına vardıkları bildirildi. Galatasaray hakkında olumlu bilgiyi daha önce vatandaşı Lugano’dan alan Caceres’in Rijkaard ile yaptığı telefon görüşmesinde “Sizinle Galatasaray’da çalışmak beni heyecanlıdırıyor” dediği öğrenildi.

caceres.jpg

kaynak : fotospor :2aloh1: :ka05:

(ey moderatörler sizden ricam fazla azarlamadan silin silecekseniz :D:D )

Cevap: # Martin Caceres

böyle konu açarsında bi anda taşınırya eskisine .. o esrarengiz hava beni bağlıyan forum sitelerine .. :rolleyes:

Dün ki Boca-ManU maçında yanlış mı gördüm yoksa Boca'ya mı transfer oldu.

Juve gidecek eğer terslik olmazsa.

Caceres sağlık kontrolünden geçti

Martin Cacares, Torino'da sağlık kontolünden geçti ve artık Juventuslu olması an meselesi.

30.Tem.2009 15:45:16

Goal.com

Il Corriere Dello Sport'un haberine göre Martin Caceres Juventus tarafından sağlık kontrolünden geçirildi ve imza atmaya hazır.

Aslında artık yabancı transfere gerek yok ama Haldun abi ne yapar bilemeyiz :D

Bence Sezer ve Ufuk transferinden daha önemli olan bu saaten sonra çok iyi bir ;

: Sağlık ekibi oluşturmaktır.

Aslında artık yabancı transfere gerek yok ama Haldun abi ne yapar bilemeyiz :D

Bence Sezer ve Ufuk transferinden daha önemli olan bu saaten sonra çok iyi bir ;

: Sağlık ekibi oluşturmaktır.

Aynen katılıyorum sağlık ekibini değiştirmeliyiz.

ben sağlık ekibi ile aziz yıldırım arasında bi bağlantı olduğunu düşünüyorum.:rolleyes::rolleyes:

ayrıca yazık oldu caceresi kaçırdık:(

Üst Alt