Martin Linnes Ayrılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Linnes Ayrılıyor!

resim-1-82.jpg

Martin Linnes, Galatasaray ile yolları ayırıyor. Kadroya alınmayan Norveçli futbolcu, takım arayışlarına başladı.

Gençlerbirliği maçının kadrosuna alınmayan ve İstanbul'da bırakılan Martin Linnes, Teknik Direktör Riekerink'in gözünden düştü. Norveçli futbolcuyu sol bekte alternatif olarak düşünen Hollandalı, devre arasında bu bölgeye bir takviye yapılmasını istedi. Linnes de devre arasında ayrılmak için takım arayışlarına başladı.

AMK Spor

Sabriyi yollama linnesi yolla vay be sabriyi de yolla linnesi de o zaman konuşmam ama adamı bir maç izledik adam gibi bjk maçında gayet iyiydi kupada ama anında sildi riki sabriye gelince hala banko 11 ne diyim ben sana riki

Dün alamanya ikinci liginden braunsivayn-kaiser maçını izledim. Braunun sağ beki korreyayı beğendim. Alsınlar.

kötü oyuncu değil şuan bile rahat oynar
olay tamamen yönlendirme algı
adam bjk maçının en iyisi olmasına rağmen galatasaray da oynayamaz dendi tıpkı carol gibi onun içinde idmana bile almam deniyor olcan ve balta oynatılıyordu tabi zor maçlarda hemen carol u oynatıyordu dahi teknik adamlarımız
linnes konusunda bence yardımcı hoca ve basının yönlendirmesi ile yönetici katkısı var
bak sabri ne kadar hırslı ama linnes çok kötü imajı çıktı
adam bir sabri ye bakıyor bir kendine ve sabri oynuyor ben olsam futbola değil hayata küserim pılı pırtımı toplar giderim

Üst Alt