Martin Linnes Ayrılmak İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Linnes Ayrılmak İstiyor!

linnes-16-11.jpg

Bu sezon Riekerink tarafından kulübede unutulan Martin Linnes ayrılmak istiyor!

Galatasaray’ın Norveçli sağ bek oyuncusu Martin Linnes, ayrılmaya hazırlanıyor. Sabri ve Cavanda’nın gerisinde kalan başarılı sağ bek, artık forma giyemeyecekse kariyerine başka bir takımda devam etmek istediğini söyledi.

Devre arasına kadar bekleyecek olan yönetim, hocasının raporuna göre hareket etmeye hazırlanıyor.

Linnes bu sezon 1 Süper Lig, 1 Türkiye Kupası ve Süper Kupa’da forma giyerek toplam 249 dakika süre aldı.

AMK

Martin Linnes Ayrılmak İstiyor!

Sabri ve Cavanda’nın gerisinde kalan başarılı sağ bek

Bir sağ bek hem başarılı olup hem bu iki yeteneksizin arkasında kalamaz bu nasıl cümle yahu?

Çok büyük bir farkının olduğunu düşünmüyorum diğer ikisinden tam tersi olsaydı oynayan Linnes, oynamayan Cavanda olsaydı bu sefer forum Cavanda niye oynamıyor diye isyan ederdi. Ancak sağ bekler arasında tek adam akıllı orta açmasını bilen Linnes, en hızlısı Cavanda, en hiçbir haltı olmayan ise Sabri. Bize de orta açan adam lazım o yüzden Linnes oynamalı.

Ama daha önce de bahsettiğim gibi sözleşmesinde madde var. İlk 11 oynadığı her 20 maçta 100 bin € verecek eski kulübüne, sanırım 1-2 maç sonra dolacak o parayı vermemek için oynattırmaz benim bildiğim Dursun

Bir sağ bek hem başarılı olup hem bu iki yeteneksizin arkasında kalamaz bu nasıl cümle yahu?

Çok büyük bir farkının olduğunu düşünmüyorum diğer ikisinden tam tersi olsaydı oynayan Linnes, oynamayan Cavanda olsaydı bu sefer forum Cavanda niye oynamıyor diye isyan ederdi. Ancak sağ bekler arasında tek adam akıllı orta açmasını bilen Linnes, en hızlısı Cavanda, en hiçbir haltı olmayan ise Sabri. Bize de orta açan adam lazım o yüzden Linnes oynamalı.

Ama daha önce de bahsettiğim gibi sözleşmesinde madde var. İlk 11 oynadığı her 20 maçta 100 bin € verecek eski kulübüne, sanırım 1-2 maç sonra dolacak o parayı vermemek için oynattırmaz benim bildiğim Dursun

Linnes defansı 0. Lakin adamı bir maç oynatıp kesiyorlar her seferinde. Üzerinde durulsa defansı da öğreneceği kanaatindeyim. Sabri'nin defansı da kötü, eski hızı da yok ortalar malum, gerçi bu aralar iyi orta açıyor.

Adam hakli oynamak icin geldi hep yedek kaldi, yönetimin hatasi. bize cok iyi bir sag bek yerine idare eden cinzden adam alirsan ve bu kisi sabrinin bile yedeki olursa adamin sucu yok ve gitmek istemekle hakli.

Üst Alt