Martin Linnes Sakatlandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Linnes Sakatlandı!

1540751659134.png

Galatasaray'da ikinci yarıda oyuna giren Martin Linnes, darbeye bağlı sakatlık sorunu yaşadığından dolayı riske edilmemek için oyundan alındı. (Futbol Arena)

Martin Linnes: "Umarım çok önemli bir sakatlığım yoktur, sadece bir darbe aldım. İçinde bulunduğumuz durumu biliyorsunuz, çok fazla risk almamak için oyundan alındım."

Bu başlıkta küfür etmenin serbest olmasını talep ediyorum ona göre yorum yazacağım. (Küfür oyuncuya değil talihsizliklere edilecektir yanlış anlaşılmasın)

Lan yeter artık sokacam sakatlığına ya. Rakiplerin en berbat döneminde farkı açacak durumdayken saçma sapan sakatlıklar yüzünden abuk subuk puan kayıpları yaşıyoruz.

516367_o0ff3.jpg

Yakında Fatih Terim saha kenarında taktik verirken sakatlandı haberı gelirse şaşırmayacağım.Ulan bu ne uğursuzluktur böyle.

Martin Linnes: "Umarım çok önemli bir sakatlığım yoktur, sadece bir darbe aldım. İçinde bulunduğumuz durumu biliyorsunuz, çok fazla risk almamak için oyundan alındım."

yoksa hoca niye linnesi cikarip mariano yu oyunda tutacakti

Üst Alt