Marvel's The Punisher (Netflix) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marvel's The Punisher (Netflix)

35bf7ecca549ba18d3b46dceb45b0530.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tipik punisher. İlk sezonu beğendiyseniz ikincisini de beğenirsiniz, zaman zaman sıkılmalar oldu ama genel itibariyle 2. sezonu da beğendim. Sadece bu dizi değil, punisher sevdiğim bir karakterdir.

Netflix şu diziyi bitirdin ya senin cibiliyetini z. cümle alem.

2. sezonu nihayet bitirdim. Beklentilerimi karşılamasa da reis bir karaktere veda etmenin hüznü var. Yazık oldu.

Ilk sezon cok iyiydi ve 2. sezon gercekten guzel basladi ama ortalarda bozdu. Bir de o hristiyan adamin karakteriyle cok oynadilar

Sizlerin ikinci sezonu beğenmenize şaşırdım. Bence ilk sezon 10 üzerinden 8 ise ikinci sezon 5 veya 6 idi.
karakterlerle alakalı bence durum , ikinci sezonda dram apırlıklı idi ve ben bu açıdan beğendim.oyunculuklar daha ön plandaydı aksiyona nazaran.

aksiyon sahneleri ise bence çok güçlüydü .Ben ikinci sezona rahat 8 veririm.

karakterlerle alakalı bence durum , ikinci sezonda dram apırlıklı idi ve ben bu açıdan beğendim.oyunculuklar daha ön plandaydı aksiyona nazaran.

aksiyon sahneleri ise bence çok güçlüydü .Ben ikinci sezona rahat 8 veririm.

Anladım. Ben de JB’ı bu rölde çok beğendim ama özellikle ikinci sezonda karakterlerin tercihlerini çok saçma buldum. Hem Castle hem de Madani alanlarında usta isimler olmasına rağmen çok saçma hatalar/hareketler yaptılar.

2. Sezonu yarısında bıraktım sıkılıp yav ilk sezonun çok gerisinde kaldı aksiyon olarak. Zaten oyunculuk falan beklesem bu diziyi izlemem ki

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt