masaj koltuğu beni taciz etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

masaj koltuğu beni taciz etti

Finalde koltuğu AVM yönetiminin kafasına geçirmen ya da yakman gerekirdi Muzocum. Maalesef diğer olaylarınla karşılaştırınca aksiyon puanım 3 falan.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O anda aile ile olunca pekte olay çıkarmak istemedim.. Ama bugün olayı Koltuk Firmasına anlatınca telefonu yüzüme kapattıklarından dolayı, yarın o koltuğu yerinden sökeceğim

Şaşırdım açıkcası ama olay daha kapanmamış görünüyor anladığım kadarıyla bu konunun part 2 sinin çıkıp finalde bol şiddetli bir sonla nihayet bulacağına olan inancım sonsuz.

Finalde koltuğu AVM yönetiminin kafasına geçirmen ya da yakman gerekirdi Muzocum. Maalesef diğer olaylarınla karşılaştırınca aksiyon puanım 3 falan.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aksiyon filmlerinin ünlü yönetmeni muzo bu sefer dram/erotizm türünde bi eser ortaya koymuş anlayışla karşılamak lazım.

Teşekkürler Muzocum seni sormalı ?
Olaylar ile uğraşıyoruz reis ne yapalım

Şaşırdım açıkcası ama olay daha kapanmamış görünüyor anladığım kadarıyla bu konunun part 2 sinin çıkıp finalde bol şiddetli bir sonla nihayet bulacağına olan inancım sonsuz.

Kimse merak etmesin, bana yapılanların altında kalmayacağım. Şiddetsiz bir şekilde çözmeye çalıştım, ama iyi niyetimden anlayan yok.. AVMye bugün tekrar gideceğim. Akşam geldiğimde anlatırım :)

Olaylar ile uğraşıyoruz reis ne yapalım

Kimse merak etmesin, bana yapılanların altında kalmayacağım. Şiddetsiz bir şekilde çözmeye çalıştım, ama iyi niyetimden anlayan yok.. AVMye bugün tekrar gideceğim. Akşam geldiğimde anlatırım :)
Hani ne oldu bugün bütün haberleri takip ettim ancak ''avm önünde koltuk yakıp engel olmak isteyenleri eşşek sudan gelinceye kadar dövdü'' başlıklı bir haber göremedim

Hani ne oldu bugün bütün haberleri takip ettim ancak ''avm önünde koltuk yakıp engel olmak isteyenleri eşşek sudan gelinceye kadar dövdü'' başlıklı bir haber göremedim
Uzun bir akşam oldu, polislik olduk ne yazık ki.
Bugün AVMnin Sahibi ile konuştuk, oda bizi takmayıp gülmeye başlayınca adama bağırmaya başladık ve bizi adam yerine koymasını söyledik. Adam rahatlığından ödünç vermeyince kalkıp arkadaşımla koltuğunun derileri yırttık ve bende o ara para atılan yere montaj yapıştırıcısı ile kapattım ve o arada korumalar geldi ve 5 dakika sonrada polis geldi. Derdimizi anlattık onlarda anlattı şikayetçi oldular, şimdi haber bekliyoruz..

Bugün AVMnin Sahibi ile konuştuk, oda bizi takmayıp gülmeye başlayınca adama bağırmaya başladık ve bizi adam yerine koymasını söyledik. Adam rahatlığından ödünç vermeyince kalkıp arkadaşımla koltuğunun derileri yırttık ve bende o ara para atılan yere montaj yapıştırıcısı ile kapattım ve o arada korumalar geldi ve 5 dakika sonrada polis geldi. Derdimizi anlattık onlarda anlattı şikayetçi oldular, şimdi haber bekliyoruz..

İşte senden görmek istediğimiz hareketler Muzocum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu başlığı forum anasayfada gördükçe,
Yaw gardaşım hâlâmı ediyo, kalkıver gitsin diyesim geliyo..
c056.gif

Son düzenleme:
Koltukta bir yerde magdur sayilir.. suc onda degil onu avmde binlerce insana pazarlayanda.. hadi muzafferin hepimizi iyi kotu biliyoruz ya kotu niyetliler? Koltukta cinsel koledir benim gozumde

ben sizin yerinize olsam o avm sahibini koltuğa bağlar 100 tane 1 lira alır durdukça çalıştırırdım o makinayı.

Koltukta bir yerde magdur sayilir.. suc onda degil onu avmde binlerce insana pazarlayanda.. hadi muzafferin hepimizi iyi kotu biliyoruz ya kotu niyetliler? Koltukta cinsel koledir benim gozumde
Kesinlikle hak veriyorum bu konuya

ben sizin yerinize olsam o avm sahibini koltuğa bağlar 100 tane 1 lira alır durdukça çalıştırırdım o makinayı.
5 6 kere okuyup gülüp gülüp durdum, komşularım beni deli zannedecek :D

Koltuk sana mutlu sonlu masaj yapmak istemis renktas.
Ucuz kurtulmussun, geçmis olsun.
Sağ ol kardeşim, aynen daha kötüsü olabilirdi

Muzaffer Bey bu rahatsizliginizin sebebi aslinda masajdan hoslanmaniz olabilir mi?

Eger oyleyse sizi siz yapan ozelliklerinizden utanmamanizi ve bunlari hayattan daha fazla zevk almak icin kullanmanizi oneririm.

Lutfen mahalle baskisina ve kaliplasmis ahlak algisina tepki olarak gidin ve poponuz icin 1tl daha atin.

Velev ki ibnesin Muzo?

Kime ne?

Üst Alt