Masum | Blu TV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Masum | Blu TV

7 yi izledim dün anlayan varsa dinlerim. bölüm sınırı var diye çok hızlı geçiş yapıyorlar kafam allak bullak oldu. tekrar izlicem sanırım 7 yi.

Blutvye nasıl üye olmayı başardınız yaw?
Ücretsiz üyeliğe tıklıyorum kart bilgisi fln istiyor saçmalık.kartı olmayanlar üye olamıyor mu yani

lan bu kadar saçma final olamaz
pü sizin yazacağınız finali
baştaki bölümler manyak gibi merak ettirtiyor sonu boka çıkıyor

Zamanında 'SON' diye yanılmıyorsam 10 veya 20 bölümlük, yayınlandığı döneme göre yenilikçi bir dizi çıkarmışlardı. Hdd'ye indirmiştim bütün bölümleri. Herkes heyecanla takibe almıştı. İyi de başlamışlardı ama finali rezaletti. Bu da sanırım onun gibi. İyi başladığınız bir şeyin sonunu getiremiyoruz maalesef.

Bahsettiğim diziyi Anıl Kılıç iyi hatırlar.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Zamanında 'SON' diye yanılmıyorsam 10 veya 20 bölümlük, yayınlandığı döneme göre yenilikçi bir dizi çıkarmışlardı. Hdd'ye indirmiştim bütün bölümleri. Herkes heyecanla takibe almıştı. İyi de başlamışlardı ama finali rezaletti. Bu da sanırım onun gibi. İyi başladığınız bir şeyin sonunu getiremiyoruz maalesef.

Bahsettiğim diziyi Anıl Kılıç iyi hatırlar.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Zaten senaristleri aynı kişi Berkun Oya. Onu da nispeten kısa denebilecek 25 bölüm çektiler ama klasik Türk dizisi mantığıyla bir bölüm 2 saat olduğundan bayağı boş geçiyordu bölümler. Masum gibi 45 dakikadan 20 bölüm çekseler daha çarpıcı olurdu.

Masumun finali de daha izlemedim ama sanırım Son dizisi gibi bağlantılar geçmişe gidişler falan iyi güzelken, saklanan sır tırt çıkmış bunda da.

{taptap}

Berkun oya namı değer Türkiyenin JJ Abrams'ı Son'dan sonra bir kez daha ağır sıçmıştır.

Sona kadar geniş perdeden anlat, sonra sığ bir şekilde bitir. Yauşak Berkun.

~~~Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür~~~

Üst Alt