Mathias Ross: "Çok mutlu ve heyecanlıyım. Galatasaray benim için büyük bir fırsat.'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mathias Ross: "Çok mutlu ve heyecanlıyım. Galatasaray benim için büyük bir fırsat.''

Galatasaray’a hoş geldin Mathias Ross Jensen!

Yeni transferimiz Mathias Ross Jensen, kendisini Galatasaray’a bağlayan resmi imzayı atmasının ardından duygularını paylaştı.

Galatasaray’ın Avrupa’da önemli bir marka olduğuna vurgu yapan genç stoperin sarı-kırmızılı formamızla ilk sözleri şu şekilde:

“Çok mutlu ve heyecanlıyım. Burada olmak benim için büyük bir fırsat. Şu an gurur duyuyorum. Galatasaray Avrupa’nın büyük kulüplerinden biri. Galatasaray’a dair birçok bilgiye sahibim.”

“Nelsson’a karşı Danimarka’da birçok maça çıktım. Kişisel olarak onu tanımıyorum ama bir an önce tanışmak istiyorum. Taraftarımızla buluşacağım günü bekliyorum. Onların güçlü desteğiyle oynamak için sabırsızlanıyorum.”

Son düzenleme:
Ozornwafor vs karşılaştırmayalım. Çocuğa 17-18 yaşında muamelesi de yapmayalım. Adam gayet de oynayıp geliyor, Nelsson gibi bir çok maça çıkmış A takımda. Ben bu sene ligde en az 10 karşılaşmaya 11'de çıkmasını öngörüyorum, 3'lüye dönülürse de oynar gibi.

Üst Alt