Mathias Ross: "Kendimi çok mutlu hissediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mathias Ross: "Kendimi çok mutlu hissediyorum"

626915c53cc242ebbb423dddcd40118b.jpeg

Futbolcumuz Mathias Ross, Ziraat Türkiye Kupası’nda aldığımız 7-0’lık GMG Kastamonuspor galibiyetinin ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Mathias Ross, şunları söyledi:
“Benim için önemli bir maçtı. İlk maçımdı, taraftarın önündeki ilk maçtı aynı zamanda. Kendimle gerçekten gurur duydum. Kendimi çok mutlu hissediyorum.”

Ross, ilk maçında ilk golünü atmasıyla ilgili kendisine yöneltilen soruya ise şu şekilde yanıt verdi: “Maça girdiğim zaman beklemiyordum böyle bir şeyi. Top ağlara gittiğinde inanılmaz bir his oluyor. Onun için de çok mutluyum.”

Galatasaray.org

Nelsson çok maç oynamıştı en büyük artısı buydu bu genconun da eksisi o. Yanına şef ve atletik bir stoper olsa Song gibi bizde de 11 oynayabilir gibi.

Ayakları Emin Bayram gibi iyi değil ama güven veriyor özellikle yer tutması gayet iyi. Hava topları çok iyi ki ligde de bu konuda gayet en iyilerinden biri olur sıçraması falanda iyi. Biraz öz güven lazım ve sürekli oynaması lazım. Nelsson sonrası onun yerine koyman lazım devre arası Nelsson gitmeyecekse kiralık sürekli oynayacağı yere. Bu arada hatalarda yapacaktır özellikle bazen ağır kaldığı pozisyonlar olacaktır. Gelişeceği yerler hala var hata yapacağı zaman hemen çöp dememek lazım.

Nelsson çok maç oynamıştı en büyük artısı buydu bu genconun da eksisi o. Yanına şef ve atletik bir stoper olsa Song gibi bizde de 11 oynayabilir gibi.
Bunun da az maçı yok. 18 yaşından beri sürekli 11 oynuyordu sanırım. Hatta geldiği takımda da kaptandı aynı Nelsson gibi tabi Nelsson daha tecrübeli en azından CL tecrübesi bile yeterli.

Üst Alt