GSC Scout - #Matías Vargas | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout #Matías Vargas

Gelecek sene Rodrigesin satılacağanı düşünüyorum. onun yerini doldurabilecek genç ve potansiyelli bir oyuncu. genellikle sol açık olarak oynayan oyuncu ofansif orta saha - forvet arkasında da yer alıyor. en önemli özelliği kolay adam geçmesi ve öldürücü pasları. çok fazla talibi çıkmadan 5-7 milyon euro civarına transfer edilebilir.

Matías Vargas - Oyuncu profili 17/18

aslen espanyol oyuncusu. Bu performansı sürerse sene sonunda büyük kulüpler arasında ciddi kapışma yaptırır

belki de direkt avrupa'da devam eder. Sadece skor yapmıyor, aynı zamanda kilit maç başına en çok kilit pas atan oyuncusu

İhtiyacımız olan sol kanat. Hem playmaker hem de delici özellikleri var, duran top atar, top sürer, çalım atar, hızlı, çevik daha ne olsun.

Devre arası gerekli görüşmeleri yapıp bonservisini almak bile mantıklı olabilir.

Espanyol'un satma niyeti varsa kesinlikle değerlendirilmeli.

Ayrıca yıllardır bu tip fırsat transferlerinden bahsediyorum, Akintola sakatlanmasa alınmayacaktı bile bu adam, dünyada bu tarz bir çok fırsat var ama değerlendiremiyoruz.

İhtiyacımız olan sol kanat. Hem playmaker hem de delici özellikleri var, duran top atar, top sürer, çalım atar, hızlı, çevik daha ne olsun.

Devre arası gerekli görüşmeleri yapıp bonservisini almak bile mantıklı olabilir.

Espanyol'un satma niyeti varsa kesinlikle değerlendirilmeli.

Ayrıca yıllardır bu tip fırsat transferlerinden bahsediyorum, Akintola sakatlanmasa alınmayacaktı bile bu adam, dünyada bu tarz bir çok fırsat var ama değerlendiremiyoruz.
u23ten takım arkadaşları c.bravo(LB) ve medinayı da alalım üstat

muslera
nelsson marcao medina
boey cicaldau berkan c.bravo
morutan halil vargas

Medina treni kaçtı. Olimpiyatlara falan da gitti o, sene sonu çift hanesi var garanti.

3.5a almışlardı bir de.

Çok iyi kadro olurmuş yazdığın kadro ama.
arjantin liginde oynarken yakalamamız lazım.ilginç hiç girmedik güney amerika pazarına.
claudio bravoyu arjantindeyken konusunu açmıştım. mlse gitti 1.36mye o da olimpiyat kadrosuna alınmış yeni gördüm.

Son düzenleme:
Üst Alt