Maurizio Sarri: "Terim, İtalya'da silinmez bir hatıra bıraktı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maurizio Sarri: "Terim, İtalya'da silinmez bir hatıra bıraktı"

E_WIEk2WQAMQX_b

Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri, Galatasaray maçından önce açıklamalarda bulundu.

Maurizio Sarri: "Terim, İtalya'da silinmez bir hatıra bıraktı. Fiorentina'yı yönettiğinde Floransa'da çok sevilen bir teknik direktördü. Onun gibi büyük tüm antrenörleri inceledim."

Maurizio Sarri: ‘’Lazio-Galatasaray maçı benim için çok zor olacak. Galatasaray taraftarı çok tutkulu bir taraftar. Onların önünde oynamak kolay olmayacak..’’

Maurizio Sarri: "Bana en çok garanti verecek oyuncuları seçeceğim. Yarın takımı değerlendirip kimi oynatacağıma karar vereceğim."

Maurizio Sarri: "Muriqi'yi başından beri dikkatle takip ediyorum. Geçen yıl haksız yere eleştirildi, bu yıl da kendisine önemli bir yer açacağım."

Arkadaslar, guluyoruz hocamiz falan ama Terim defalarca Elite statu'de UEFA/FIFA'dan davetler almis, fikri onemsenmi (5 oyuncu degisikligi buyrun bakin kim talep etmis ilk kez ?, pandemi de vesile oldu).. Bu tip konularda ornek bir isim. Tuchel falan yalandan sevmiyor/saymiyor yani. Sarri ile de eskiden beri gelen baglantilari var. Mourinho diger ornek, bir digeri Wenger. Yani hocamiz kizsakta, elestirsekte, Turkiye'de futbol denildiginde en cok akla gelen isimlerden ozellikle Avrupa Futbolu ve Antrenorleri nezdinde. Hani hatirlatayim istedim.

Üst Alt