# Mauro Formica - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mauro Formica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mauro Formica

Formica'yı gerçekten izleyen varmı? nasıl bir oyuncu tipik 10 numaramı? 2. carrusca vakası olmasında:)

Videolarda muhteşem ama yine de yorum yapmak için yeterli değil,tabii yetenekli olduğu ortada.

Arkadaşın şu resmi epey ürkütücü yalnız.İlk gördüğümde tırstım,dedim az sonra dalacak bana

37628_mauro_formica.jpg

Formica : Türkiye'de futbol çok sert yeteneklerimi gösteremiyorum

Ahmet Çakar :Eyyy Formica hiç mi izlemedin Türkiye liginide geldin

Serhat Ulueren: Bağlanmaya çalışıyoruz Galatasaray'lı yöneticilere

Gökmen : Hass hay sok hayy s.. . Ulan küfürsüz cümle kuramıyorum .

Rıdvan : Ben Adana'da teknik direktörken böyle çok oyuncu vardı ama ligi kaldıramadı

Formica : Türkiye'de futbol çok sert yeteneklerimi gösteremiyorum

Ahmet Çakar :Eyyy Formica hiç mi izlemedin Türkiye liginide geldin

Serhat Ulueren: Bağlanmaya çalışıyoruz Galatasaray'lı yöneticilere

Gökmen : Hass hay sok hayy s.. . Ulan küfürsüz cümle kuramıyorum .

Rıdvan : Ben Adana'da teknik direktörken böyle çok oyuncu vardı ama ligi kaldıramadı

:asd: :tiphat:

SPOR FORMICA SATILIK NUL> A BEŞ MİLYON EURO

Mücevher Türkiye'ye gidiyor

Kulüp Galatasaray'da oyuncu koymak Hollandalı bir şirket, bir teklif aldı. Müzakerelerin kredi Colautti eklemek için başarısız ama yöneticilerin bir ön arkasında "yabancı".

Nuls görüşmelerin liderlik 5.000.000 € civarında hazine cüzzamlı rapor verecek, beklendiği gibi ilk işlem için, aracıların katılımı olmadan futbol Mauro Formica Türkiye'ye satmak için. alan sözleşmeler ise, müzakerelerin Roberto Colautti için kredi katılmak için başarısız oldu, bu yüzden Nicolas Pavlovich dahil reddedilen bu sabah teknik direktör Roberto Sensini, yeni bir listesini derlemek için örgüt liderleri ile görüşecek adayların ilk takım hücumu güçlendirmek için. "Bütün yollar bir yabancı oyuncu yol için önerilen ucu adı korunmuş bir üst düzey ileri cüzzamlı," diğer kulüplerin ilgisini uyandırmak için değil. "

Fabián Basualdo, Formica temsilcisi Nuls on lepers için bir teklif, Türkiye'de Galatasaray için yetenekli bir oyuncu almak için 4.000.000 € pass sundu. € 5.000.000, Hollandalı bir şirket ödemek için, Galatasaray da oyuncu bulun: Başkan Yardımcısı Eduardo Bermudez üstesinden bir teklif çünkü kulüp yetkilileri öneriyi reddetti.

Formica ve federatif haklar yatırım yapmakla ilgilendiğini Hollanda şirketi göz önüne alındığında, bugün lepers liderleri 5.000.000 € ödeme müzakere başlatmak için bir araya gelecek bir işadamı, ülkenin bir güç verdi parkı bağımsızlık, başkanlık subay Guillermo Lorente futbolcu paranın toplamı dedi transfer etmeye karar verdi. Ama satış denge şartları anlaşma Nuls Güven içinde kırmızı ve siyah yönetimi haçlar yargı sürecinin verilen nakit çoğunluk hissesini, ihtiyaç göz önüne alındığında, önemsiz değildir.

Bir kez, ancak operasyon katılan Avrupalıların Basualdo ile işlem mühürlü bu durumda sadece Galatasaray Formica ile sözleşme müzakere.

kaybettikleri Nerede tüm iyimserlik Colautti gelişi için yönetiyor. Eski Boca forveti dün yaptığı açıklamada İsrail'in Maccabi ücretsiz değil, bu nedenle bugün ve Gustavo Bermudez Dezotti Sensini isim yeni bir liste oluşturmak için bir araya gelecek yöneticisi. Claudio Bieler ve Colautti kendi gibi ilk teknisyen tarafından hedef, hazine cüzzamlı fon eksikliği başlıca tarafından değil, çeşitli nedenlerle iptal edildi.

on transferi her şey konuşulur kime "ile" yabancı forvet "bir kiralama için yeterli kaynak olacak paraf beri hava Formica satışı ile ilgili Benzer açık beklentisi de, liderler değişti "a kiralık getirmek esastır." Isim için tevkif ediliyor "ülkedeki diğer kulüplerin ilgisini uyandırmak için değil."

hayırlı olsun diyelim mi?:D

Altını çizdiğim cümleyi biraz daha açar mısın?

Formica 1 gol atıp, 1'de asist yapar.

Ahmet Çakar: 1 gol 1 asistin dışında Formica ne yaptı ?

Serhat Ulueren: Hocam bugün Messi'de maçı kurtarıyor, Formica'da.

Sinan Engin: Ya hocam abartmayın, Messi ile Formica arasında pek bi fark yok.

Ahmet Çakar: Formica ile Messi arasında fark yoksa, benle de bir kadın arasında pek fark yok.

Formica 1 gol atıp, 1'de asist yapar.

Ahmet Çakar: 1 gol 1 asistin dışında Formica ne yaptı ?

Serhat Ulueren: Hocam bugün Messi'de maçı kurtarıyor, Formica'da.

Sinan Engin: Ya hocam abartmayın, Messi ile Formica arasında pek bi fark yok.

Ahmet Çakar: Formica ile Messi arasında fark yoksa, benle de bir kadın arasında pek fark yok.

Ahahaha :D

Süper olmus bu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt