GSC Haber - Mauro Icardi 1 Maç Ceza Aldı! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mauro Icardi 1 Maç Ceza Aldı!

Maalesef 20 senelik iktidar neticesinde sindirilmiş ve bunu normal bellemiş bir toplumdan daha farklı bir taraftar grubu ve yönetim beklenemez.

Böyle montajdan hallice bir video ile maça saatler kala ceza vereceksin. Ver bakalım Boca J.'nın 9 numarasına bu cezayı da bak bakalım neler oluyor o gün Arjantin'de.

Sonra şöyle aslanız böyle kaplanız, alayına gider bilmem ne.

Full traş.
Bi celtic bi legia Varsova taraftarı bile değiliz maalesef.

Akşam ultraslan 3 dk sessizlik sonra istifa diyecekmiş.. Aman ne protesto ama...

NE2213 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bakın bunların hiçbiri tesadüf olamaz.

Maç günümüz, küçük sikeci 8tas çıkıp açıklama yapıyor. Ardından Antalya devam ediip, istihbarat aldım , maç tehlikeli minvalinde konuşuyor.. son olarak daha iki gün önce 3 puan hediye edilen baş sikeciler cep telefonu görüntülerin arkasına sığınıp algı yapiyor...

Siz Türk futboluna odun atmaya devam edin.. Hepsinin Galatasaray kompleksinden gözleri dönmüş.. Aslan kan kokusunu bugün itibariyle aldı artık, s..enizde artık bırakmaz o kupayi

Bu arada 2 gun once $ikenin resmiyeti gibi olan bir penalti pozisyonunu da unutturdular. Iste bunlar boyle bir orgut. Malum teror orgutu tohumlari hala bunlarin icinde degilse ben de birsey bilmiyorum!

Üst Alt