GSC Haber - Mauro Icardi 1 Maç Ceza Aldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mauro Icardi 1 Maç Ceza Aldı!

Bugün yönetim istifa diye inlemeli o stat.
Kimse masal anlatmasin. Bu korkak yönetim.yüzünden adamlar istedigini yapiyor

Erden de istifa bu saatten sonra bir dakika durmasın vizyonu mizyonu umurumda değil, takımın hakkını savunacak adamlar yapsın bu işi.Birilerinden korkuyorsan yapma arkadaşım.Sezon sonu tüm yönetim bıraksın

Sırf birilerini tatmin etmek için ceza verdiler montaj görüntüyle ceza bir ilktir herhalde ama hâlâ ağlıyorlar niye 3-4 maç değil diye ulan hiç olmaması lazımdı susun diye 1 maç verdiler ben yarın açıklarlar bjk maçında olmaz diye düşünüyordum fb nin penaltısı buna engel oldu galiba

Maçın olduğu gün o takıma ceza he.

yarın var kayıtlarında da masal formatında montaj / editlenmiş ses kayıtları dinyeleceğiz. çok kibarca "görüntüye davet ediyorum" vs .

söyleyecek laf yok - resmen kepaze edecek kadar laf edilmeli bu düzene

Disiplin kuruluna başvurulursa kaldırılması muhtemel olduğu için maça saatler kala vermişler kararı. Bu Tff'nin istifa açıklamasından sonra olması ise olayın anlamını gösteriyor iş bundan sonra yönetimde bitiyor. TFF seçimi için imza toplanmaya başlanmalı ve bunu medya önünde yapmalılarki Tff'yi gerçekten isteyen ve istemeyenler çıksın ortaya yine CB ile randevu alınmalı.

Üst Alt