GSC Haber - Mauro Icardi Geliyor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mauro Icardi Geliyor

#

• 9

• 99

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Adamın sadece adı psikolojik ezicilik bak üstünlük falan değil adını duyunca silindir geçmiş gibi oluyor rakipler mala bağlıyorlar yarım saat

olm sirf su termosu düzgün pazarlasan parayi kirarsin valla

icardi gibi zengin birisi bile günlük kullaniyor bunu

baya kaliteli bir sey demek ki

ama bizim gsstoredekiler bunu akil edemez gibi
GS store diye birşey yok ki başında ne yönetici var ne müdür,halk pazarinda daha iyi ürünler var
Güya icardi tişörtü yaptılar şampiyonluk öncesi sonrası alayım dedim yok diyorlar
Boktan formalar disinda Store'dan alınabilecek hiçbir ürün bulamadım ben yıllarca
Metin Oktay tişörtünü bile 6 ayda getirebildiler mağazaya
Avrupa kulüplerinin mağazacılık gelirlerini merak ediyorum

Bu adamın hala bu kulüp için neler ifade ettiğini hatta Türkiye'de olsun Avrupa'da olsun bütün rakipler için, futbolu takip edenler için nasıl ağırlığı olduğunu anlayamayanlar var.

Dün hala biri çıkıp diyor ki bu adam gelmeyecek yerine adam bakalım. Yerine koyabileceğin 1 tane Allahın kulu yok işte problem orada. Konu sadece kalite değil, form durumu değil. Bu seviyede olup da Türkiye'de oynamaya bu kadar istekli olan, bu kadar canını dişine takarak oynayan, takımı manyak gibi sahiplenen, saha içinde herkesi ayakta tutmaya çalışan, saha dışında taraftardan çok taraftar olan bir adam daha yok dünyada. En yakın örneği Sneijder vardı, hala da yeri çok başkadır bizim için. Ama takıma etkisi İcardi kadar olmadı. Belki daha iyi bir kadroda başka olabilirdi. Bizim de eksiğimiz vardır yani.

Tek dileğim Allah sağlık versin ve bu özelliklerini hiç kaybetmesin. Bizim sırtımız kolay kolay yere gelmez.

Kondisyoner değilim futbolu bilen ve oynamış biri olarak sezon başı kampı yememiş (bireysel antrenman yaptığını da zannetmiyorum) bir oyuncunun hazir hale gelmesi icin 1 ay yazılır
Alper reis o futbolcudan futbolcuya değişir ve ne kadar süre uzak kaldığı ile de ilgili bir durum. Ve oynadığı pozisyon ile de alakalı bir durum.

Üst Alt