Video Haber - Mauro Icardi: "Umarım Galatasaray'da daha fazla hikaye yazarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Mauro Icardi: "Umarım Galatasaray'da daha fazla hikaye yazarım"

1673724540506.png

Mauro Icardi: "İstanbul'a ilk gelişimde inanılmaz şekilde karşılandım. Taraftarlarla birlikte söylediğimiz şarkılar çok güzeldi. Galatasaray'da kendimi evimde gibi hissediyorum."

Mauro Icardi: "Transfer sürecinde en çok Erden Timur ile görüştüm. Daha sonra ailemle ve yakın çevremle istişareler yaptık. Gelme fikrimin oluşmasında arkadaşlarımın ve çevremin çok etkisi oldu. Buraya geldikten sonra da taraftar sürekli kendimizi evimizde hissetmemizi sağladı."

Mauro Icardi: "Türkiye geldiğimden beri herkes derbiyi kazanmanın ne kadar önemli olduğunu hissettirdi. Sakatlığımdan dolayı ilk 11'de yer alamadım maalesef ancak az bir süre de olsa o maçta yer almak ve takımıma katkı sağlamak benim için çok önemliydi."

Mauro Icardi: "Fenerbahçe maçında çok keyifli anlar yaşadım."

Mauro Icardi: “En çok zevk aldığım maç Fenerbahçe maçı mı yoksa Beşiktaş maçı mı kararsızım.”

Mauro Icardi: "Türkiye'nin en büyüğü olduğumuz için her maça kazanmak için çıkmamız gerekiyor. Derbi de olabilir, lig sonuncusu da olabilir."

Mauro Icardi: "Bir çok büyük stadyumda oynadım ama buranın atmosferi muazzam. PSG ile buraya Şampiyonlar Ligi için gelmiştim. O zaman da aynı şeyleri düşünmüştüm."

Mauro Icardi: "Umarım Galatasaray'da daha fazla hikaye yazarım."

Mauro Icardi: "Takım arkadaşlarımla çok iyi anlaşıyorum. Özellikle genç oyuncularla ilgilenmeyi seviyorum."

Mauro Icardi: "Özellikle Lucas Torreira, Sergio Oliveira ve Mertensle aynı dilleri konuştuğumuz için daha yakınız."

Mauro Icardi: "İnsanların benden dolayı saçını sarıya boyaması çok hoşuma gidiyor."

"Türk yemekleri ile Türk müziği ile aran nasıl" sorusuna Icardi:

"Takımı yemeğe götürmüştüm, orada hep beraber yedik. Yemek seçen biri değilim ama çok beğendim. İdmanda tesislerde ve soyunma odasında zaten sürekli Türkçe müzik çalıyor, güzel."

"Taraftarlara bir mesajın var mı şampiyonuk yolunda?" sorusuna Icardi:

"Şu anda takım olarak çok iyi bir ivme yakaladık. Takım olarak hareket edip, sıkı çalışmaya devam edip sezon sonunda onları mutlu etmek istiyoruz" (GSTV)

Üst Alt