# Mauro Zárate - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mauro Zárate

Cevap: # Mauro Zarate

Cambiassoda geliyor olabilir.

inter-milan-ap-630.jpg

Yakın arkadaşlar mı ?

Cambiasso Buenos Airesin içinden, Zarate ise Buenos Airesin Haedo diye bir mahallesinde doğmuş. Komşu sayılmazlar ama aynı şehirdenler.

Bir dönem Zarate italyaya ilk geldiğinde Cambiasso abisinin yanından ayrılmazdı, İtalyayı öğrenince aralarına biraz mesafe girdi ama saygıda kusur etmez.

well-dressed-boys-2.jpg

ben lazıoya ilk geldiği zamanı söylüyorum, gece cat bir telefon cambiassoya "abi italyada arjantin usulü et yapan lokanta" nerde bulurum falan filan... çok kafasını ütüledi cambiassonun...

Yanlarındaki Pazzini değilmi ? Onların arkadaşlığı ne düzeyde ?

Cambiassonun Mauro Zareteye çok abilik yaptı, memleketlim diye. Tahminim Zarate Cambiassonun başkalarına mesela pazziniye ilgi gstermesini kıskanıyor. Sadece benim abim olsun diye düşünüyor. O yüzden beraber gelebilirler diye tahmin ediyorum.

Calciomercato-Inter-Lazio-Pazzini-Zarate-638x425.jpg

daha ne yapem futbolcuların çocukluklarından giriyorum, psikolojilerinden, ilişkilerinden çıkıyorum. bu kadar bilgiyi anası babası bilmez... :asd:

Cambiassonun Mauro Zareteye çok abilik yaptı, memleketlim diye. Tahminim Zarate Cambiassonun başkalarına mesela pazziniye ilgi gstermesini kıskanıyor. Sadece benim abim olsun diye düşünüyor. O yüzden beraber gelebilirler diye tahmin ediyorum.

Calciomercato-Inter-Lazio-Pazzini-Zarate-638x425.jpg

forma numarası sence kaç olur ilk forma numarası kaç bu adamın bide evlimi falan hani yenge sorun çıkartabilir

tslde atar baya

üst düzey oyuncu atmasada attırır ama bi şekilde golle bulusturur takımı lazyoda çok iyiydi kendisi

Üst Alt