Mazda Lantis İçin Yorumlarınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mazda Lantis İçin Yorumlarınız?

Cevap: Mazda Lantis İçin Yorumlarınız?

astralar hoşuma gitmiyor yav o kasaları opel astra turbo olsa eyvallah oda 45 bin :D

Toyota'da olabilir. Barış az çok araba işinden anlıyorum. Kendine yoldaş, ya da kardeş istiyorsan mazdayı gözünü kapat al. çünkü piyasası çok düşük. Talep yok. Bir ara 2011 modellerini 500 tl taksitle satıyorlardı.. Mazdanın tutulan tek aracı Yeni mazda 6. 2.0. Toyota olabilir. eski kasa toyotalar. Satışa çabuk gelen araç al derim ben. Alırken kar edersin. satarken değil.

Toyota'da olabilir. Barış az çok araba işinden anlıyorum. Kendine yoldaş, ya da kardeş istiyorsan mazdayı gözünü kapat al. çünkü piyasası çok düşük. Talep yok. Bir ara 2011 modellerini 500 tl taksitle satıyorlardı.. Mazdanın tutulan tek aracı Yeni mazda 6. 2.0. Toyota olabilir. eski kasa toyotalar. Satışa çabuk gelen araç al derim ben. Alırken kar edersin. satarken değil.

2001 toyota sol special var bende. Bmw olmazsa satmayi dusunmuyorm. Gercekten cok hos ve seri bir araba.

---

Aslında kapsamlı bir öneri yapmayacaktım ama baktım arkadaşlar yapmış.

barış kusura bakmazsan naçizane bir araba öneririm...

---

Bir arkadaşımda bunun tek kapılısı var.

sattı... birkaç güne teslim edecek arabayı...

sarfiyat anlamında söylediğine şaşırdım kaldım...

arabada sarfiyat önemli diye düşünüyorum.

kıstaslardan en azından ilk 3 e girmeli sarfiyat...

bu araba ile 720 tl lik benzinle 2500 km gitmiş...

valla hala şaşırmaktayım :D

Seat Cordoba

6XW.jpg

benim gençlik yıllarımın efsane arabasaydı 323f...aksesuar olarak gayet tatmin edici ama eminim arabanın heryerinden catur cutur ses geliyordur.

10-20.000TL aralığında alınacak en iyi sportif araba Honda Civic'dir. Hem sanayiye uğratmaz, hemde 5000/d'den sonra çok keyif verir.

---

Yav kardeşim açmayın şu araba konularını Şubata kadar :D

Şubatta alıcam nasip olursa arabayı...

Yaramı deşmeyin gece gece...

Şubatada daha var yaw :016:

Elektrik kestirir yanlarım, 325i'nin dilinden ben anlarım. Kuru yada yaş farketmez gazlarım, Lantis-Civic farketmez sollarım.

Al bi E30 bak keyfine :ka23:

Üst Alt