Mbaye Diagne: "Aptal insanlar var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni Malatyaspor maçında oyundan çıkarken ıslıklanan Diagne, sosyal medyadan patladı. Diagne, "Sokakta futboldan hiç anlamayan aptal insanlar var." dedi.

diagne-sosyal-medyadan-ates-puskurdu-aptal-11914503_6207_m.jpg

Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Galatasaray, Yeni Malatyaspor ile 0-0 berabere kaldı. Maçın 81. dakikasında oyundan alınan Diagne, taraftarlar tarafından ıslıklanmıştı. Senegalli oyuncu sosyal medyadan flaş bir paylaşımda bulundu.

"ONLAR KENDİ KENDİLERİNE KONUŞUYORLAR"

Diagne, "Bazı saçma mesajlar alıyorum. Sokaklarda benim futboldan anlamadığımı düşünen aptal insanlar var. Ancak sezon sonu birçok insanın ağzının kapanacağını göreceğiz. Konuşulmaya gerek olmayan birçok konu var ve onlar yalnızca kendi kendilerine konuşuyorlar." yazdı.

Haberler

körler ülkesinde tek gözü görene mbaye diagne derler

sokaktakilerden daha fazla futbol biliyondur reis , süper ligin en büyük topçusu sensin

Sosyal medyadan taraftarı gaza getirip sahada yürürsen tabiki oradan sana tepki gelir.
Saha dışında değil saha içinde performans göster!

diagneyle alakalı bişey yok takım oyunu olarak kasımpasa da oynadığı dönem kasımpasa takımı daha iyi oynuyordu bizden.
gol atmayı bırak pozisyona sokamıyoruz adamı. ne yazık ki bu oyunla şampiyon falan olamaz bu takım. mucize olması lazım.

geçen sene de 3 kurusluk top oynamıyorduk ama gomis rodriguez etkisi vardi. suan ileriyle ikili olabilecek kimse yok. bu kısa vakitte olması da cok mümkün değil gibi.

Galatasaray'ın 10 milyon euro bonservis bedeli ile transfer edip bu sezon 1 milyon 150 bin euro ödediği Senegalli oyuncu şu ana kadar 3 kez fileleri havalandırdı. Diagne'nin 1 golü Aslan'a 3 milyon 716 bin euroya patladı.

Galatasaray'ın 10 milyon euro bonservis bedeli ile transfer edip bu sezon 1 milyon 150 bin euro ödediği Senegalli oyuncu şu ana kadar 3 kez fileleri havalandırdı. Diagne'nin 1 golü Aslan'a 3 milyon 716 bin euroya patladı.

Kasilan algiya bak hele

Slimani'nin bir golu Fener'e kaca mal olmus mesela (ki herifin ligde sadece bir golu var cidden)

Ya da soyle diyelim

Ronaldo'ya 117m bonservis 31m de maas verdi Juve, yani bu yil icin maliyeti 148m

Totalde 24 gol atti, yani gol basina 6.17m

Boyle mantik mi olur

Bu yavsak kopek algici medyaya ragmen topcumuza sahip cikacagimiza sosyal medyada soven mi dersin, macta isliklayan mi dersin

Sonra 10m cope gitti

Acaba neden cope gitti 10m

Bu taraftar iflah olmaz ben baskan olsam haftada bir taraftari egitmek amaciyla program yapardim bir saatlik

Adamın daha önce oynadığı takımlara bakın Kasımpaşa, TJ Teda, Ujspet, Westerlo, Shabab, Lierse, Ajaccio. İlk kez Galatasaray gibi büyük ve seyircisi çok bir takımda golcü olarak oynuyor ve psikolojik olarak gol atamadıkça daha da stres yapıyor. Kendisine bir psikolog tutması lazım.

Daha önce büyük takımlarda oynamış oyuncular almalıyız. Eski yabancılarımızın geldikleri büyük takımlara bakın: Podolski (Arsenal) Eboue (Arsenal) Sneijder (İnter) Melo (Juventus) Ujfalusi (Atletico Madrid) Hagi (Barcelona) Jardel (Porto) Drogba (Chelsea) Bruma (Sporting) Gomis (Marsilya). Bu takımlardan ligimize gelip de başarısız olan bir tane oyuncu yok. Mesela Kostas Mitroglou bana göre Diagne'den daha çok gol atar. Adamın bir geçmişi var en azından.

Üst Alt