Mbaye Diagne Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kasimpasa ya pay verene kadar Spartak in istedigi 15 i ver. Ve ya o parayi veremiyorsak mitroglu nu getir. Mitroglu da kalan maclarda 13-14 gol atar. Diagne yi aratmaz. Ama bizim yönetim yurtdisinda kulüpler ile nasil iliski kurulur, bilmiyor!

Diallo'ymuş, Mohamadmış...gelip iş yapacağı ne malum?...bu aldığımız adam şu anda ligin gol kralı ve hadi tutmadı yine aynı paraya Arabistana satarsın...ligde 6 puan gerideyiz ve bize garanti iş yapacak golcü lazım...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Atıf checheou bu ligin gol kralıydı,bu kadar iş bilmez bir cümle görmedim,gol kralı diye buradada iş yapacağı garanti mi? sonuç olarak biz yaş kıstasına göre ve fiyat dengesine göre yazdık,dialloya,nianeye vereceğin ücret en fazla 1 milyon euro iken cagneye 2 den aşağı vermeyeceksin sonra niye böyle oldu borçlar diye söylenmemeli taraftar o zaman

Ikiside ayni tip,firsatci golcüler. Oyun icinde yoklar. Gol atmak icin nerde durmasi gerektigini biliyorlar. Uzun boylu, hava hakimiyeti olan oyuncular.

Ikisinin farki, biri Olimpik Marsilya nin gözden cikardigi adam, digeri kasimpasa nin yildizi olmalari.
Doğru bir tespit. Fakat aradaki fark sadece bu değil. Diagne fiziğini de çok iyi kullanıyor. Arkası dönük top da tutabiliyor.

Doğru bir tespit. Fakat aradaki fark sadece bu değil. Diagne fiziğini de çok iyi kullanıyor. Arkası dönük top da tutabiliyor.

Tamam bazi yönden üstündür ama sonuc ayniya cikiyor. Burak Yilmaz in hic bir meziyeti yoktu, yinede yarim sezonda 13-14 golü atiyordu. Benim tereddüt ettigim nokta, takima ne kadar katki saglar? sampiyonluk sansimiz ne olur?

Tamam bazi yönden üstündür ama sonuc ayniya cikiyor. Burak Yilmaz in hic bir meziyeti yoktu, yinede yarim sezonda 13-14 golü atiyordu. Benim tereddüt ettigim nokta, takima ne kadar katki saglar? sampiyonluk sansimiz ne olur?
Bence Diagne'nin gelmesi ile Mitroglu'nun gelmesi arasında dağlar kadar fark var. Diagne tam aradığımız oyuncu, fakat çok fahiş ücretler talep ediliyor. Tabi transferin son gününde kimse iyi oyuncusunu normal fiyatlara sana vermez. Bu da işin başka bir boyutu, bekleyelim görelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt