Mbaye Diagne Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum koynuna kadın almıyorsun takıma futbolcu alıyorlar Yırtıcı Rakibini döven, Son vuruşu iyi olan adam

bu herif takimda sorun cikartir hatta cok bolucu bir tipi var, sevmem boyle futbolculari ben bide 12 milyon vermisiz aferin bize iste.
bilmem kac mac cezada almis zaten abi sen forvetsin ne aran olur kirmizi kartlarla felan

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayrica yine yanlis bir transferpolitikasi ile devam ediyoruz. hadi diyelim gollerine devam etti. adam 27 yasinda... ayrica 11 milyon vermisin. acaba kaca satarsin yine? satarmisin acaba 15 milyona? satamazsin. kazik yedik cok net. bu adam en fazla 5-6 milyona alinirdi fakat bizim yonetim son gune biraktilar kasimpasili yonetmenler bilmiyormu yonetimin baski altinda oldugunu?
yonetim kendi cepinden cikarmiyor nasil olsa ohoooo bizim basimiz kesilmesin verin kulubun parasini saga sola. serefsizler.

ahbab ben diagneyi sikmeyi dusunmuyorum zaten yanlis anladin. ama bu herif takimda sorun cikartir hatta cok bolucu bir tipi var, sevmem boyle futbolculari ben bide 12 milyon vermisiz aferin bize iste.
bilmem kac mac cezada almis zaten abi sen forvetsin ne aran olur kirmizi kartlarla felan

Gece gece kahkaha attım :D umarım korkuların yada endişelerin çıkmaz

Neyse.... Taraftarın büyük bölümü memnunum heyecanlı sevinçli bu transfere.

Bizede şimdilik susmak düşer. Çıkıp oynasın bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt