Mbaye Diagne Resmen Club Brugge'e Kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne Resmen Club Brugge'e Kiralandı

Maaşı onlar ödeyecek bize 1 milyon kiralama bedeli verecekler işte. Ffp yi aşmak için anlaşma bu şekilde gösterilmiş, Mitroglunda da yaptık benzerini. Yönetim güzel işler yapıyor helal olsun beni tek rahatsız eden şey bu kadar geç kalınması. Şimdiden 5 puan kaybettik bile ki önümüzde epey zor bi ilk yarı fikstürü var.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sezon icin plan tutmadi, ama demekki FFP´nin küllügünü yedigimiz son sezon icin döndürecez o kisin ödedigimiz parayi. Umarim darmadagan eder belcikayi kral.

-3.3 Milyon Euro “kiralama bedeli” aldık.
-Oyuncunun 2.1 Milyon Euro sabit transfer ücretini Kasımpaşa’ya biz ödeyeceğiz.
-30 Haziran’a kadar Club Brugge oyuncuyu isterse 13 Milyon Euro’ya satın alabilecek.
zorunlu gitmiş beyler kar'dan pay maddesi varmış biz onu ödeyeceğiz maaşı değil.

Bunu nereden çıkardın ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yapılan anlaşmaya göre Club Brugge NV kulübü Şirketimize net 3.350.000 Euro geçici transfer (kiralama) bedeli ödeyecektir

13 mil.€ opsiyona gerek yoktu ben Diagne'yi 3.5mil.€ ücretle göndermeye razıydım aslında

Haha olaya bak, Anderlect ile tam sözleşme imzalayacakken hatta karşı taraf kaç numara giymek istersin diye dahi sormuşken acil bir işim çıktı diyerek telefonları kapatmış sonrada brugge ile imzalamış :D Herif tam bir kafadan kontak

Ekli dosyalar

• and.jpg
    and.jpg
    61.6 KB · Görüntüleme: 34
Yönetim bu transfer dönemi ne kadar başarılı ise bu herifin satışında da o kadar başarısızdır. 30 gollü gol kralını satamadık ya la ;D Fiko çakalının elinde olsa 15'e okutmuştu şimdiye.

Gerçi opsiyon zorunlu ise yine de başarı olarak sayabilirim lakin zorunlu demiyor sanırım.

Üst Alt