Mbaye Diagne Satıldı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezon boyunca savundum şampiyon olana kadar destek olalım dedim Galatasaray'ın futbolcusu sahip çıkalım dedim ama beni bile çileden çıkardı , inşallah zarar etmeden satmışızdır kendisinden bir kar beklentim yok çünkü

neredeyse herkes şikayetçi çagne'den performansından ötürü ki haklılar.

ama devre arası bu herifi almayıp eren'le sezonu bitirsek ya da sadece mitro'yu almış olsak şampiyon olsaydık dahi şu anda satacak adam arayacaktık. para kasamızda kalacaktı ama harcayamayacaktık. çagne sayesinde transferde bonservis harcama gücümüz olacak belki de.

enteresan bir durum.

önümüzdeki sezonlar için de göz önünde bulundurmamız gerekiyor bunu. bu sezonla birlikte 3 sezon daha böyle gidecek. satılamayacak adam sayımız artarsa işimiz zorlaşır.

Bunu kim yolladı la :D
Mbaye Diagne Officiel (@mbayediagne909) • Instagram photos and videos
aae34152b7ff9503fdbded1ea64665d8.jpg

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Diagne...15
Mitroglu....fesih
Ahmet calik.....800 k
Mariano..........2.5
Donk................?
‐-----------------------------------
Babel..............beles
Jimmy.............beles
Sener...............beles
Lyundama......3.8
Banega...........6
Vedat..............4
Okay Yokuslu.....?
Balotelli..........beles
Onye...............kiralik

Herhalde en verimli boyle kullanilabilir. 30 uzeri tek banega ya bonservis odenebilir. Donk u da yabanci siniri sebebi ile yollamak lazim.

Belhanda da yollanmali mutlaka. Forvet arkasi sart. Ama haspanın gitmege hic niyeti yok gibi.

2 de yerli yedek stoper bulmak lazim.

Hadi inşallah diyelim.. Yalnız söylendiği gibi 15e falan giderse bu herifi asla kötü hatırlamam.. Bir kere eren veya sinana kalsak şampiyon olamazdık bu herif geleli çok penaltı kazandık ve kanatların performansı ciddi arttı.. Aldığımızın da üstüne giderse yolu açık olsun ne diyelim.. Artık alan takım düşünsün bu kazmayla ne yapacağını

Üst Alt